Як нормалізувати тиск: вчені назвали три корисних ягоди

Для нормалізації артеріального тиску потрібно регулярно вживати в їжу свіжі фрукти та обмежити себе в солодощах. За даними досліджень, велика кількість цукру в раціоні харчування провокує розвиток гіпертонії.

Як нормалізувати тиск: вчені назвали три корисних ягоди - today.ua

Лікарі наголошують, що харчування фруктами веде до зниження артеріального тиску у представників обох статей.

Вчені з Університету Делавера в період з 2015 по 2017 роки провели експеримент, в рамках якого фахівці відстежили стан здоров'я 128 осіб у віці від 65 до 80 років. Особливу увагу було приділено питанню про те, як цукор і цукровмісні продукти впливають на артеріальний тиск людини. Згідно з результатами дослідження, є велика різниця в тому, як організм здатний засвоювати різні солодощі. Так, в більшій мірі гіпертонію провокує вживання продуктів з високим вмістом фруктози, яку додають у вигляді фруктового цукру або кукурудзяного сиропу. Тим часом вживання цілісних свіжих фруктів було пов'язано зі зниженням тиску.

Вчені рекомендують вживати фрукти замість солодощів, адже свіжі плоди містять велику кількість елементів, необхідних для здоров'я. За словами фахівців, виноград, чорниця і терпка вишня дуже ефективно знижують кров'яний тиск.

Нагадаємо, раніше ми розповіли про рецепт сніданку, який допоможе нормалізувати тиск.