Як коронавірус потрапляє в організм і для кого Covid-19 смертельно небезпечний

Автор: Шевченко Лилия

Вірусологи відкидають думку про те, що коронавірус абсолютно небезпечний для дітей і підлітків, оскільки це питання ще не вивчене до кінця. Тим не менш, дещо про Covid-19 вже відомо. Що саме?

Як коронавірус потрапляє в організм і для кого Covid-19 смертельно небезпечний - today.ua

Як коронавірус потрапляє в організм?

Covid-19 потрапляє в організм людини через білок АСЕ2. Саме цей білок у великій кількості міститься в легенях, які першими уражаються, що призводить до виникнення атипової пневмонії. АСЕ2 бере активну участь в функціонуванні серцево-судинної системи, у регулюванні артеріального тиску. Чим старша людина, тим активніше стає даний білок. Відповідно, в організмі літніх людей коронавірус отримує можливість швидко розмножуватися.

Групи ризику

У зв'язку з тим, що люди старшого покоління мають ослаблений імунітет, вони, звичайно ж, першими потрапляють в групу ризику по захворюваності. Коронавірус прикріплюється до білків АСЕ2 і розноситься по організму. Чим старша людина, тим вона менш захищена від китайської пневмонії, і тим важче протікає хвороба.

Також у групі ризику знаходяться люди, які страждають такими захворюваннями:

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

  • серцева недостатність
    гіпертонічна хвороба
    ниркова недостатність
    холецистит

За даними Медичної асоціації США, коронавірус Covid-19 найчастіше вражає людей від 40 до 60 років. У той же час серед дітей і підлітків показники захворюваності уханьською пневмонією вкрай низькі.

Як коронавірус потрапляє в організм і для кого Covid-19 смертельно небезпечнийНа думку вчених, це пов'язано з тим, що у дітей та підлітків імунна система працює на повну потужність і вона ефективно справляється з вірусами.

Якщо дитина або підліток підхопить коронавірус, то у них хвороба протікає в легкій формі. Відсутність явно виражених і важких симптомів – основна причина того, що батьки просто не ведуть дітей у лікарню. Відповідно, зібрати статистичні дані неможливо.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Крім того, дитяча імунна система швидко формує відповідь на коронавирусну інфекцію. Попередні епідемії SARS та MERS стали своєрідним тренуванням для формування імунної відповіді у нових поколінь.

Нагадаємо, раніше фахівці розповіли, за якими симптомами можна відрізнити зараження коронавірусом від звичайного грипу та ГРВІ.

Головне