Поранених моряків у Москві відвідали українські консули, – Клімкін

468
Поранених моряків у Москві відвідали українські консули, - Клімкін - today.ua
Фото: 112.ua

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін після брифінгу у Мілані, де проходила зустріч міністрів ОБСЄ, повідомив, що українські консули відвідали поранених українських моряків, яких утримують у московському СІЗО.

“…Наші консули зустрічаються з трьома пораненими хлопцями. І потім кожен день будуть зустрічатися таким чином, щоб до суботи подивитися, в якому вони стані”, – зазначив Клімкін.

Глава МЗС України уточнив, що тільки вранці 6 грудня у російського МЗС вдалося “вибити” графік консульських відвідувань.

Нагадаємо, 25 листопада під час планового переходу з порту Одеси в порт Маріуполя прикордонний корабель РФ протаранив буксир Військово-морських сил (ВМС) України. Київський районний суд Сімферополя  заарештував на 2 місяці весь екіпаж, який затримали в Керченській протоці за нібито “незаконний перетин кордону”.

Раніше повідомлялося, що колишній командувач військово-морськими силами України Ігор Воронченко запропонував себе в обмін на 24 українських моряків, захоплених росіянами у Керченській протоці.

загрузка...