“Ощадбанк“ став приватним: чим це загрожує вкладникам

Автор: Міхєєнко Наталія

Кабінет міністрів України затвердив статут "Ощадбанку" в новій редакції. Постанову прийнято на засіданні уряду. Відзначається, що Кабмін змінив тип публічного акціонерного товариства "Ощадбанк" на приватне, перейменувавши його в акціонерне товариство. При цьому "Ощадбанк" залишається державним банком.

“Ощадбанк“ став приватним: чим це загрожує вкладникам  - today.ua

Єдиним акціонером, якому належить 100 відсотків акцій у статутному капіталі банку, є держава. Функції з управління корпоративними правами держави в банку здійснює Кабінет міністрів.

АТ "Ощадбанк" є юридичною особою приватного права. Він є економічно самостійним і повністю незалежним від органів держвлади та органів місцевого самоврядування в рішеннях та діях, пов'язаних з його оперативною діяльністю.

"Ощадбанк" здійснює діяльність на комерційній основі, набуває, володіє, користується і розпоряджається майном.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Предметом діяльності банку є надання банківських та інших фінансових послуг (крім послуг у сфері страхування, за винятком функцій страхового посередника), здійснення операцій на грошовому, валютному та фондовому ринку, а також інших видів діяльності, не заборонених для банків.

Банк здійснює емісію 42 649 простих іменних акцій номінальною вартістю 1 160 000 грн на всю суму статутного капіталу.

Нагадаємо, «Ощадбанк» відновив державну програму, спрямовану на те, щоб стимулювати людей утеплювати свої будинки. В народі її називають «теплі» кредити. Андрій Пишний, голова правління «Ощадбанку», зазначив, що в нинішньому році в державному бюджеті на ці цілі закладено 400 млн гривень. Державною допомогою для утеплення своїх будинків можуть скористатися сотні тисяч громадян України, які є клієнтами «Ощадбанку».

Для отримання “теплого” кредиту в “Ощадбанку” необхідно:

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

– ознайомитися з умовами та з’ясувати, які енергоефективні заходи потрапляють під компенсацію;

  •  звернутися до відділення “Ощадбанку”;
  •  оформити заявку на “теплий” кредит;
  •  отримати підтвердження протягом 3-5 днів;
  •  отримати гроші протягом 30-60 днів.

За підрахунками Держенергоефективності, енергомодернізація житла дозволяє знизити вартість комунальних послуг на 50%. Крім того, в разі продажу квартири її вартість може збільшиться на 30 відсотків.

Головне