Окупанти анонсували перший потяг по Кримському мосту: реакція соцмереж

Автор: Лобанова Єлизавета

Окупанти назвали дату запуску першого потягу по залізничній частині недобудованого Кримського мосту. На цю новину жителі анексованого півострову відреагували досить саркастично.

Окупанти анонсували перший потяг по Кримському мосту: реакція соцмереж  - today.ua

Популярний кримський блогер опублікував на своїй сторінці в Twitter скріншот обговорення на одному з пабліків Євпаторії, де зазначено, що вже 8 грудня 2019 году по Кримському мосту пройде перший потяг.

Окупанти анонсували перший потяг по Кримському мосту: реакція соцмереж

"Нарешті заживемо. Це буде прорив", "Нарешті ціни знизять, або не знизять", "Ціни знизять? Ви серйозно?", "Машиніст хто?", "Ціни підскочать", "Уже страшно! Від автомосту стало тільки гірше! Чекаємо на залізницю", "Дійсно страшно по такому "мосту" взагалі пересуватися", "Залізничне сполучення запустять — заживемо! Одразу продукти подешевшають і кураж попре", - написали в коментарях кримчани.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Напередодні один із жителів анексованої Керчі виклав в мережу відео з Кримським мостом і розповів новини про будівництво залізничної його частини.

"Там, де був кран козловий, поставили три металоконструкції на тимчасові опори. Металоконструкції тільки низ – верху поки немає. На острові Тузла розібрали козловий кран...Мости, вони ж для фоток. Економіка, рентабельність...", - написав кримчанин.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, будівництво Кримського мосту спричинило просідання Керченського підхідного каналу, що несе загрозу для судноплавства регіону.

Раніше повідомлялося про ризик обвалення Кримського мосту у зв’язку зі складною геологією місцевості. Кримський міст побудовано на зламі тектонічних плит. Їх зміщення навіть на декілька міліметрів призведе до того, що міст почне падати.