Окружні виборчі комісії узяли під цілодобову охорону

З суботи, 23 березня, Національна поліція України взяла під цілодобову охорону усі 199 окружних виборчих комісій. Про це сказав заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич, повідомляє прес-служба НПУ.

Окружні виборчі комісії узяли під цілодобову охорону - today.ua
Олександр Фацевич

Олександр Фацевич зазначив, що для забезпечення безпеки роботи ОВК по всій державі цілодобово залучені понад 400 працівників поліції.

Окрім того, правоохоронці узяли під контроль доставку виборчих бюлетенів до окружних виборчих комісій.

Вже наприкінці наступного тижня, коли виборчі бюлетені надійдуть до дільничних виборчих комісій, поліцейські також здійснюватимуть й охорону ДВК.

Як повідомив Олександр Фацевич, загалом від початку передвиборчої компанії правоохоронцями зареєстровано 3 787 заяв та повідомлень, з яких за 202 поліція відкрила кримінальні провадження. Серед них 93 пов’язані з порушенням виборчого законодавства, а 109 - із проведенням передвиборчої кампанії.

Також поліцейські склали 606 адміністративних протоколів.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що під час виборчої кампанії Національна поліція вже надала охорону деяким кандидатам у президенти України.

А ось кандидата у президенти Володимира Зеленського начебто охороняють люди олігарха Ігоря Коломойського, хоча останній заперечує допомогу будь-яким кандидатам.