Лимони допоможуть знизити тиск: надійний захист при гіпертонії та атеросклерозі

Лимони не лише зміцнюють імунітет і здійснюють антиоксидантну дію на організм, але також цей фрукт стабілізує тиск у гіпертоніків. Про цю властивість лимонів знають не всі. Однак, якщо ви страждаєте від стрибків тиску, то пару скибочок лимона в день вам точно не завадять.

Лимони допоможуть знизити тиск: надійний захист при гіпертонії та атеросклерозі - today.ua

За словами британських медиків, лимони з'єднують в собі флавоноїди, вітамін С і пектин - завдяки їх комплексній дії поліпшується стан судинної системи, зменшується ймовірність розвитку серцевих захворювань. Це підтвердили результати огляду 14 досліджень, в яких взяли участь 344 488 осіб. Згідно з результатами експерименту, учасники, які вживали лимони щодня, мали нижчий кров'яний тиск, ніж ті, хто їв лимони не так часто. Лимони допоможуть знизити тиск: надійний захист при гіпертонії та атеросклерозі Медики рекомендують вживати лимони для оздоровлення серцево-судинної системи, захисту від гіпертонії і атеросклерозу. Лимони також містять корисні ефірні масла, які вбивають ракові клітини.

Для нормалізації тиску вживання одних лимонів буде, звичайно, недостатньо. Зменшіть споживання солі і насичених жирів і обов'язково підтримуйте помірну фізичну активність, тоді ваше самопочуття буде в рази краще.

Раніше повідомлялося, у чому користь яблук для організму, і кому цей фрукт протипоказаний.

ДЖЕРЕЛОgolos.ua