Комаровський спрогнозував, за яких умов коронавірус піде на спад

Автор: Лобанова Єлизавета

Євген Комаровський, відомий український лікар-педіатр, висловив свою думку з приводу того, коли закінчиться коронавірус. За його словами, епідемія закінчиться не скоро, але шанси на те, що ця проблема припинить бути такою гострою - є. Про це Комаровський говорить у своєму відео, спілкуючись з епідеміологом, керівником Національної експертної групи з інфекційного контролю (NEGIC) Андрієм Александриным.

Комаровський спрогнозував, за яких умов коронавірус піде на спад  - today.ua

За словами Александріна, проблема втратить гостроту, як тільки приблизно 60-70% населення Землі зустрінуться з коронавірусом.

Комаровський уточнив, що йдеться саме про тих, хто "зустрінеться", а не "перехворіє". Відсоток перехворілих буде набагато нижче. А 90% тих, хто зустрічається з коронавірусом, навіть не знають про це, але імунітет до вірусу у них виробляється.

За словами лікаря, імунна система більшості людей здатна протистояти вірусу на рівні місцевого імунітету, а також розпізнати і виробити антитіла до нього.

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Укренерго скасувало відключення електрики до 16:00: у деяких регіонах світло буде до 18:00

У ДТЕК звернулися до українців із попередженням про складну зиму: “Розраховуйте на себе“

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 серпня

Євген Комаровський пояснив, що запалення легенів при коронавірусі — це не ускладнення, а прояв хвороби. Вірус розмножується в легенях і вражає їх. За його словами, поки суспільство не виробить колективний імунітет, шанси на "друге пришестя" коронавіруса восени або взимку цілком реальні.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

https://youtu.be/rdpXBVZXXv4

Раніше Євген Комаровський розкрив правду про експрес-тести на коронавірус і розповів, чи можна їм довіряти.