Комаровський назвав переносників коронавіруса: перехворілі можуть заразитися знову

Автор: Лобанова Єлизавета

Євген Комаровський, відомий український лікар-педіатр, попередив українців про небезпеку зараження коронавірусом від тих, хто вже перехворів. За його словами, ті, кому навіть вдалося видужати, можуть стати потенційними переносниками інфекції. І цим фактом не можна нехтувати. Про це Комаровський розповів своїм підписникам в Instagram.

Комаровський назвав переносників коронавіруса: перехворілі можуть заразитися знову - today.ua

За його словами, людина може вилікуватися від COVID-19, а потім доторкнутися до поверхні якогось предмета, знову отримати інфекцію і передати її іншій людині. Тому мити руки, дотримуватися оптимальної дистанції, одягати маски в громадських місцях і слідувати всім рекомендаціям профілактики коронавіруса потрібно до закінчення епідемії.

"Якщо навіть ви вилікувались, це не дає вам права скрізь ходити, хапатися за все підряд і ризикувати життям і здоров'ям оточуючих. Будьте, будь ласка, обережні: дотримуйтесь соціальної дистанції і мийте руки", - підкреслив Комаровський.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як заявили в МОЗ, українців хочуть почати масово тестувати на антитіла до коронавіруса. На даний момент зроблено вже 40 тисяч тестів, за результатами яких у 1 600 осіб виявили антитіла до СOVID-19.

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Одна з європейських країн збільшить розмір виплат українським біженцям

Раніше Євген Комаровський розвіяв популярний міф, пов'язаний з профілактикою коронавіруса. Багато людей помиляються, вірячи в те, що якщо пити багато рідини і полоскати горло солоною або підкисленою водою, то вірус не вразить легені.