Комаровський розвіяв популярний міф про профілактику коронавіруса: “Полоскати горло недостатньо...“

Євген Комаровський, відомий український лікар-педіатр, розвіяв популярний міф, пов'язаний з профілактикою коронавіруса. У Мережі багато почали говорити про те, що перш ніж потрапити в легені, інфекція нібито на 4 дні затримується в горлі. І якщо при цьому багато пити рідини і полоскати горло солоною або підкисленою водою, то вірус далі в легені не потрапить.

Комаровський розвіяв популярний міф про профілактику коронавіруса: “Полоскати горло недостатньо...“  - today.ua

За словами лікаря, це все міф. Якби все було так просто, то усі б лікувалися при перших симптомах коронавіруса полосканням, і ніякої пневмонії ні у кого не було б. Але коронавірусна інфекція проникає відразу в легені, і вражає їх, тому і методи лікування коронавіруса виключно медикаментозні.

Комаровський не раз говорив і про те, що не існує ніяких ліків для зміцнення імунітету. Зміцнити імунітет можна тільки за допомогою здорового способу життя, фізичних навантажень і правильного харчування. Своїх підписників Євген Комаровський просить бути розсудливими і не вестися на маркетингові хитрощі, яких у період епідемії з'явилося досить багато.

Нагадаємо, СБУ викрила масштабну аферу по продажу в Мережі несертифікованих біодобавок нібито від коронавіруса, які українці масово розкуповували через інтернет-магазин.