Керівник президентської охорони написав рапорт про відставку

Президент України Володимир Зеленський повинен формувати свою власну команду, тому після інавгурації новообраного глави держави керівник Управління державної охорони вирішив написати рапорт на звільнення за власним бажанням. Про це керівник УДОУ Валерій Гелетей написав у Фейсбуці, оприлюднивши відповідний документ.

Керівник президентської охорони написав рапорт про відставку - today.ua

Керівник президентської охорони написав рапорт про відставку

Начальник державного правоохоронного органу спеціального призначення, який підпорядкований президенту, але підконтрольний Верховній Раді, побажав своєму наступнику сили, мудрості й наснаги в почесній службі на благо Батьківщини.

"Мене тішить, що за ці майже п’ять років ми змогли зробити з охоронного відомства професійну спецслужбу європейського рівня", - написав генерал-полковник, додавши, що виклики, небезпеки, труднощі та проблеми лише робило УДО сильнішими й досвідченішими.

Також Гелетей наголосив, що йдучи з посади, він продовжуватиме службу державі.

Керівник президентської охорони написав рапорт про відставку

Нагадаємо, за словами Гелетея, у минулому році державна охорона запобігла 11 замахам на колишнього президента Петра Порошенка.

Також ми писали про те, що Володимир Зеленський, будучи кандидатом у президенти, був помічений в супроводі колишнього охоронця українського олігарха Ігоря Коломойського.

Варто нагадати, що наступного дня після інавгурації Володимир Зеленський прибрав пости охорони по дорозі до будівлі Адміністрації президента на вул. Банковій.