Дієта “80/20“: який принцип харчування допоможе швидко схуднути

Голівудські зірки досить часто дотримуються різноманітних дієт, які дозволяють схуднути у стислі терміни. Одна з таких дієт - "80/20". Її головним принципом є те, що щоденний раціон на 80% має складатись із здорової їжі, а в решту 20% можна включати щось "не дуже правильне".

Дієта “80/20“: який принцип харчування допоможе швидко схуднути - today.ua

Переваги дієти "80/20"

  1. Якщо вам хочеться шматочок шоколаду, ви можете собі це дозволити. Але це означатиме, що наступний ваш прийом їжі має бути повністю "здоровим".
  2. Завдяки принципу дієти "80/20" вам вдасться не тільки схуднути, але і вибудувати для себе звичку харчуватись здоровою їжею.
  3. Не доведеться дотримуватись безлічі правил харчування, рахувати "з'їдені" калорії та згадувати, що можна їсти, а що - ні. Принцип у дієти "80/20" - тільки один, тож дотримуватись її буде досить легко.
  4. Така дієта жодним чином не вплине на ваше соціальне життя. Якщо ви збираєтеся на вечірку або плануєте повечеряти з друзями - це не проблема, адже ви можете собі дозволити з'їсти піцу або випити келих вина. Головне - надалі віддавати перевагу дієтичним та корисним продуктам, тоді ефект від схуднення не забариться.

Нагадаємо, раніше ми розповіли про апельсинову дієту для схуднення, яка допоможе скинути 4 кг за кілька днів.