ДБР відкрило справу проти Луценка

Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за фактом можливого зловживання владою колишнім генеральним прокурором України Юрієм Луценком. Про це повідомили в пресслужбі ДБР.

ДБР відкрило справу проти Луценка - today.ua

Виробництво було відкрито за заявою глави парламентської фракції "Слуга народу" Давида Арахамія.

За словами нардепа, Юрій Луценко, можливо, в змові з низкою колишніх народних обранців та іншими особами, сприяв незаконному гральному бізнесу в Україні.

Як відомо, 2 вересня, під час зустрічі глави держави з українським урядом, керівництвом парламенту і силових органів, президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів і Верховній Раді розробити і прийняти закони про легалізацію грального бізнесу і видобутку бурштину до 1 жовтня 2019 року. При цьому відповідальними за розробку таких законопроектів Зеленський призначив главу партії "Слуга народу" Дмитра Разумкова та очільника президентської фракції в парламенті Давида Арахамію.

Крім цього, Зеленський розпорядився, щоб уряд підготував, а парламент прийняв до 1 грудня законопроект про ринок земель сільськогосподарського призначення та скасував мораторій на продаж землі.

Раніше повідомлялось, що колишній генпрокурор Юрій Луценко поїхав з України у Велику Британію, щоб “підтягнути англійську”.