Чай з лимоном може серйозно нашкодити організму: кому краще відмовитись від напою

Чай з лимоном - один з найпопулярніших гарячих напоїв, який, здавалось би, має приносити організму виключно користь завдяки своїй натуральності. Однак в деяких випадках чай з лимоном людям протипоказаний.

Чай з лимоном може серйозно нашкодити організму: кому краще відмовитись від напою - today.ua

Зокрема, медики та дієтологи не рекомендують вживати чай з лимоном для схуднення, тому що лимон справді має антиоксидантні властивості, однак при додаванні в чай ​​його руйнівний вплив на слизову шлунка значно слабшає.

Таким чином, негативний вплив лимонної кислоти на слизову - один зі шкідливих ефектів чаю з лимоном. Особливо небезпечним такий напій є для людей з гастритом. Гастроентерологи радять в період загострення хвороби пити чай з молоком, медом або трав'яний напій, але уникати при цьому лимонів.

Досить розповсюдженою є думка про те, що під час застуди треба пити якомога більше чаю з лимоном. Насправді ж це не так, тому що зловживання цим напоєм може стати причиною розладу нервової системи з проявом безсоння, втоми та сонливості.

Не варто і забувати про руйнівний вплив чаю з лимоном на зубну емаль. У Королівському коледжі Лондона провели дослідження, учасниками якого стали 300 осіб із серйозними хворобами зубів. Проаналізувавши раціони харчування цих людей, вчені встановили основну причину захворювань - кислота і цукор в різних напоях, які вживали люди. Це можуть бути соки, фруктовий чай, вода або чай з лимоном.

Нагадаємо, раніше ми розповіли, чому в чай не можна додавати молоко.