Зірковий психолог Наталя Холоденко народила другу дитину

746
Зірковий психолог Наталя Холоденко народила другу дитину - today.ua

Психолог Наталя Холоденко вдруге стала мамою. Дитина народилася з вагою 3500 грамів і зростом 53 см. Щасливою новиною зірка поділилася на своїй сторінці в Instagram.

У коментарях до публікації підписники Холоденко почали активно вітати її родину з поповненням. Для багатьох з них ця новина стала несподіванкою.

“Вітаю з новонародженим!”, “Здоров’я мамі і малюкові!”, “Вітаю! Ростіть здоровенькі!”, “Начебто до 1 квітня далеченько”, “Так це правда чи ні?”, “Так закрутили, що люди засумнівалися спочатку в тому, що це правда, потім в тому, що це жарт”, – написали фоловери.

Наталя не розголошує ніяких подробиць про стать дитини. Відомо, що народжувала психолог в столичному приватному пологовому будинку “Лелека”. За кілька годин до пологів вона поділилася фотографією, на якій позує в шубі і на підборах біля фігури лелеки.

Зірковий психолог ретельно приховувала свою вагітність протягом всіх 9 місяців. Кілька тижнів тому в інтерв’ю журналу Viva Наталя Холоденко розкрила подробиці свого особистого життя, повідомивши про своє розлучення і появу нового коханого, який є батьком її другої дитини.

Today.ua повідомляв, що співачка Даша Астаф’єва готова покинути шоу-бізнес заради сім’ї і материнства.

загрузка...