Даша Астаф'єва зізналася, заради чого хоче покинути шоу-бізнес

Українська співачка і акторка Даша Астаф'єва у відвертому інтерв'ю телеведучій Маші Єфросиніній зробила несподівану заяву. Вона зізналася, що готова відмовитися від шоу-бізнесу заради сім'ї і материнства.

Даша Астаф'єва зізналася, заради чого хоче покинути шоу-бізнес - today.ua

«Я сподіваюся, що скоро піду з шоу-бізнесу. Все більше і більше, я не щоб розчаровуюся... Я розчиняю свою позицію "Я — зірка. Я — співачка". Я — просто людина-емоція і мені не важливо, чи буду я в шоу-бізнесі або в кіно. Так, я — творчість. Але є в цій сфері якісь речі несумісні з моїм людським сприйняттям. Я часто відчуваю себе на сцені некомфортно. Я розумію, що це не те, чим би я хотіла займатися», — несподівано зізналася Даша Астаф'єва.

Артистка каже, що готова пожертвувати кар'єрою заради сім'ї і вірить в те, що найближчим часом вони зі своїм коханим Артемом стануть батьками.

"Я хочу присвятити себе родині. Ми з Артемом так прагнемо. Вже і батьки підбурюють. Був момент — кожен місяць супроводжувався сльозами, коли я розуміла, що не завагітніла. Потім Артем подарував собаку, щоб якийсь час мені було на кого відволіктися. Чічіко (собака Даші) — це істота, яке взяла на себе всю любов", — розповіла Даша.

https://youtu.be/L8a2xIuFV7o

Своє особисте життя Даша Астаф'єва, як правило, тримає в секреті, і навіть на публічних заходах з'являється завжди одна. За словами співачки, її чоловік не любить гучні світські заходи і відчуває себе на них вкрай некомфортно.

Даша Астаф'єва зізналася, заради чого хоче покинути шоу-бізнес

Today.ua повідомляв, що Даша Астаф'єва знялася у пікантній фотосесії на фоні екзотичної природи.