Вибіркова демократія: Жириновський виступив на підтримку Зеленського та закликає визнати вибори в разі перемоги останнього

842
Вибіркова демократія: Жириновський виступив на підтримку Зеленського та закликає визнати вибори в разі перемоги останнього - today.ua

Скандальний російський політик Володимир Жириновський заявив, що його партія готова визнати результати виборів Президента України у разі перемоги Володимира Зеленського. Про це він сказав в ефірі російського телебачення, а також написав на своїй сторінці у Facebook.

“ЛДПР готова визнати підсумки виборів Президента України тільки в одному випадку. Якщо переможе Зеленський… За фігурою Зеленського стоїть Коломойський… Для Коломойського найважливіше – гроші. Тому він цілком може домовитися з Росією на “закулісних зустрічах”, – написав Жириновський.

Він вважає, що Коломойський зможе домовитися про безкоштовні поставки російського газу, проте у відповідь “Київ буде змушений повернути Росії Донбас, Харків, Миколаїв, та Дніпропетровськ”.

Лідер ЛДПР також додав, що йому подобається ім’я Зеленського: “Теж Володимир. Ленін був Володимиром. У Кремлі сидить Володимир”.

Представники фракції Жириновського раніше запропонували не визнавати вибори в Україні через масові порушення на користь “певного кандидата”. Відповідний законопроект вони внесли в Держдуму. Його автори особливо акцентують увагу на тому, що під час передвиборної гонки активно експлуатувалася російська тема в негативному ключі. На їхню думку, українців нібито переконували в тому, що Москва займається вербуванням деяких кандидатів і може втрутитися у виборчий процес. І в тому, що саме Росія винна в економічній кризі в країні і бідності її жителів.

Раніше Володимир Жириновський озвучив список держав, які планує окупувати Росія. За його словами, увійти до складу Російської Федерації незабаром можуть вісім країн.

загрузка...