Зеленського звинувачують у підкупі виборців

393
Зеленського звинувачують у підкупі виборців - today.ua

Громадянська мережа «ОПОРА» розцінює безкоштовний концерт “Кварталу 95” в Ужгороді за участю кандидата у президенти Володимира Зеленського як підкуп виборців. Про це повідомляється на сайті організації.

Як зазначається, 9 лютого у залі Закарпатського обласного муздрамтеатру відбувся виступ “Кварталу 95”, квитки на який можна було придбати заздалегідь на сайті та у касах театру. Ціни коливалися у межах від 350 до 1950 гривень. Концерт розпочався о 17:00. Однак, як стало відомо спостерігачам ОПОРИ, за 3 години до заявленого концерту, пройшов ще один захід, на який пускали виключно за запрошеннями. Як можна було отримати запрошення – достеменно невідомо.

У коментарі місцевим журналістам Зеленський зазначив, що перший концерт був проведений для учасників АТО, членів їхніх сімей та людей з інвалідністю. Він додав, що такі благодійні концерти студія “Квартал 95” проводить регулярно, однак «раніше вони про це не розповідали, бо їх не запитували, а піаром команда не займалася». Зі слів кандидата, це для них традиційно – безкоштовний концерт вдень, а ввечері – комерційний.

“Кандидату у президенти заборонено надавати виборцеві на пільгових умовах товари чи послуги і при цьому згадувати своє ім’я. Проведення безкоштовного концерту за участю кандидата може сприйматися саме як надання виборцеві послуг, а це вже містить ознаки підкупу виборців. Кандидат де-факто використовує свою роботу як ресурс якщо не для прямої агітації, то для впізнаваності свого імені. А це вже відхилення від задекларованого у Законі принципу участі у виборах на рівних засадах. Адже не кожен кандидат у Президенти може організувати виборцеві безкоштовний гумористичний концерт”, – пояснив координатор спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА у Закарпатській області Ярослав Гулан.

Нагадаємо, у п’ятницю, 8 лютого, активісти у Львові намагалися зірвати концерт кандидата у президенти України Володимира Зеленського.

Раніше повідомлялося, що 7 лютого кандидат у президенти Володимир Зеленський написав заяву до поліції за фактом переслідування невідомими особами.

загрузка...