Зарплата голови “Укрзалізниці“ в 139 разів перевищила мінімальну по країні

Автор: Оксана Житнюк

В 2018 році зарплатня голови ПАТ "Укрзалізниця" Євгена Кравцова склала близько 570 тисяч грн, чого могло б вистачити на виплату 364 пенсій або на весь штат невеличкого підприємства. Про це йдеться в матеріалі українського інтернет-видання.

Зарплата голови “Укрзалізниці“ в 139 разів перевищила мінімальну по країні - today.ua

Згідно з опублікованою декларацією, в середньому щомісяця Кравцов отримував на основному місці роботи понад 812 тисяч грн. Однак сам голова "Укрзалізниці" пояснив, що в минулому році він отримав частину суми за 2017 рік, тому насправді в середньому його заробітна плата становить 570 тисяч грн.

У свої 33 роки Кравцов увійшов до трійки найбільш високооплачуваних державних управлінців. Його зарплата в 139 разів вище мінімальної по країні.

Варто зазначити, що розмір заробітної плати встановлює Наглядова рада. При цьому Кравцов заробляє в рази більше, ніж будь-який член Кабміну. Хоча при цьому "Укрзалізниця" підпорядковується уряду.

Популярні зараз

Багато українців не підозрюють, що мають право на доплату до пенсії у розмірі однієї п'ятої її частини

Польський синдром: Китай почав відмовлятися від української аграрної продукції

Українців закликали готуватися до блекауту і закуповувати генератори

У Міненерго заявили, що коригуватимуть тариф на електроенергію для населення

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, на сайті Зеленського розміщено петицію, в якій президента України закликають зменшити зарплатню голові правління НАК “Нафтогаз України” Андрію Коболєву.

Відомо, що Андрій Коболєв і ще 15 топ-мененджеров державної компанії “Нафтогаз” за 2017 рік отримали 204 млн грн заробітної плати і премій.