Зеленського закликають “вдарити“ по зарплатні глави “Нафтогазу“ Андрія Коболєва

Автор: Оксана Житнюк

Президента України Володимира Зеленського закликають зменшити зарплатню голові правління НАК "Нафтогаз України" Андрію Коболєву. Відповідну петицію розміщено на сайті глави держави.

Зеленського закликають “вдарити“ по зарплатні глави “Нафтогазу“ Андрія Коболєва - today.ua

На думку автора петиції Геннадія Оніщука, державний чиновник не може отримувати мільйонні гонорари в той час, як більшість громадян України ледве зводять кінці з кінцями.

Автор петиції зазначає, що Андрій Коболєв і ще 15 топ-мененджеров державної компанії "Нафтогаз" за 2017 рік "отримали аж 204 мільйони народних гривень заробітної плати і премій". Оніщук навіть порахував, що це по 12,750 млн грн на 16 осіб.

Петицію було розміщено на офіційному сайті президента України 8 серпня. Станом на сьогодні, 12 серпня, документ зібрав понад 1,6 тисяч підписів з 25 тисяч необхідних.

Популярні зараз

Агресор найближчими днями піде на штурм двох міст: кому треба якнайшвидше покинути свої домівки

Обмежено придатні чоловіки можуть стати необмежено придатними: у Міноборони роз'яснили, що їм слід зробити під час мобілізації

Українцям розповіли, на яку пенсію можна розраховувати громадянам, що отримують понад 33 тисячі зарплати

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зеленського закликають “вдарити“ по зарплатні глави “Нафтогазу“ Андрія Коболєва

Раніше повідомлялось, що щоденний дохід у вигляді зарплати і премій голови правління “Нафтогазу” Андрія Коболєва більш ніж у 1000 разів перевищує дохід президента країни Володимира Зеленського. Середньомісячна зарплата Коболєва на посаді голови правління НАКу становить 28,5 млн грн, або 1,5 млн грн в день. Тим часом Володимир Зеленський отримав за червень 2019 року рівно 28 тисяч грн, або 1473 грн за кожен робочий день на посаді.