Зайцеву і Дронова зобов’язали виплатити 8 млн грн сім’ям загиблих і постраждалим у ДТП

116
Зайцеву і Дронова зобов'язали виплатити 8 млн грн сім'ям загиблих і постраждалим у ДТП - today.ua
Фото:Объектив

Олену Зайцеву і Геннадію Дронова, яким сьогодні було оголошено вирок суду у справі про смертельну ДТП у центрі Харкова, зобов’язали виплатити майже 8 млн грн сім’ям загиблих і постраждалих.

Так, Київський районний суд Харкова зобов’язав обвинувачених у справі про ДТП в Харкові солідарно виплатити близько 7,9 млн гривень компенсації сім’ям загиблих і постраждалим.

Крім того, Дронов повинен виплатити 800 тисяч гривень.

Солідарне стягнення – це стягнення всієї суми заборгованості зі всіх боржників або з будь-якого боржника. Іншими словами, у кого з боржників знайдуть кошти для погашення заборгованості, за рахунок того і погасять, а тоді вже боржник, за рахунок якого був погашений загальний (солідарний) борг, має право звернутися до інших боржників з вимогою відшкодувати йому частину коштів, які він виплатив в рахунок погашення боргу за них.

Солідарний обов’язок між самі боржниками ділиться в рівних частках. Наприклад, якщо борг складав 30 тис. грн, і його весь стягнули з одного з трьох боржників, то інші двоє солідарних боржників повинні будуть відшкодувати по 10 тис. грн тому боржнику, з якого було стягнуто всю суму.

Нагадаємо, сьогодні фігурантів смертельної ДТП Зайцеву і Дронова засудили до 10 років позбавлення волі.

загрузка...