Зайцевій і Дронову дали по 10 років тюрми

Київський районний суд Харкова сьогодні, 26 лютого, виніс вирок обвинуваченим у смертельній дорожньо-транспортній пригоді, що сталася в центрі міста в 2017 році, Олені Зайцевій та Геннадію Дронову.

Зайцевій і Дронову дали по 10 років тюрми - today.ua
Фото:24news

Фігурантів смертельної ДТП засудили до 10 років позбавлення волі.

Як відомо, сьогодні, 26 лютого, Олені Зайцевій і Геннадію Дронову оголошують вирок суду. Українське видання веде трансляцію із судової зали. Суддя Віктор Попрас почав оголошення вироку з 14.00.

Також повідомлялось, що в ході судового засідання Олені Зайцевій стало зле під час оголошення вироку, та її вивели із судової зали.

Як відомо, смертельна ДТП в Харкові сталася 18 жовтня 2017 року. На перетині вулиці Сумської і провулка Мечникова відбулося зіткнення автомобіля Lexus 20-річної Олени Зайцевої, який рухався на червоне світло світлофора, і автомобіля Volkswagen Touareg, за кермом якого був 49-річний Геннадій Дронов. Після зіткнення Lexus Зайцевої вилетів на тротуар і збив 11 пішоходів, з яких 6 осіб загинуло.

Нагадаємо, раніше обвинувачена в смертельній ДТП у центрі Харкова, водій автомобіля Lexus, Олена Зайцева під час виступу в судових дебатах заявила, що визнає свою провину, а також що ніколи більше не сяде за кермо авто.

  • ТЕГИ