Юлію Началову терміново прооперували

159
Юлію Началову терміново прооперували - today.ua
Фото: gazeta.ru

Російську співачку Юлію Началову терміново прооперували, але співачка досі знаходиться в комі. Як повідомляє Telegram-канал Mash, Юлію Началову прооперували через загрозу абсцесу.

«Зараз вона в лікарні, як і раніше у вкрай важкому стані. І як і раніше в комі», – йдеться в повідомленні Telegram-каналу Mash.

Стало відомо, що операція тривала дві години. Перед її початком був проведений цілий комплекс складних аналізів, включаючи комп’ютерну томографію та УЗД черевної порожнини. До операції були залучені хірург з Боткінської та онколог із 40-ї лікарні Москви.

Як повідомляли раніше Today.ua, у співачки була діагностована серцево-судинна недостатність. Лікарі терміново переглянули лікування. Також повідомлялося, що у співачки почався набряк мозку, ускладнений двобічною пневмонією.

Нагадаємо, російська співачка Юлія Началова стала популярною завдяки таким пісням, як «Герой не мого роману», «Між мною і тобою» і «Цветик-семицветик». Крім того, Началова вела телепередачу «Один в один» на каналі «Росія 1».

Раніше повідомляли, що російський пародист Олександр Пєсков потрапив до реанімації московської лікарні імені Боткіна. Відомо, що 57-річному Пєскову зробили термінову операцію на підшлунковій залозі.

загрузка...