У Юлії Началової почалася серцево-судинна недостатність

98
У Юлії Началової почалася серцево-судинна недостатність - today.ua

У 38-річної російської співачки Юлії Началової почалася серцево-судинна недостатність. Її стан критичний. Лікарі однієї з московських клінік терміново переглядають лікування, його визначить консиліум. Про це повідомляє Telegram-канал Mash.

Увечері 14 березня з’явилася інформація, що у співачки Юлії Началової почався набряк мозку, ускладнений двобічною пневмонією. Але цю інформацію відразу ж спростувала піар-менеджер Началової Ганна Ісаєва після телефонної розмови з матір’ю Юлії.

«Ми нічого про це не знаємо. Я у мами (Началової. – Авт.). Тільки що запитала – вона не в курсі», – повідомила Ганна Ісаєва.

У перший час піар-менеджер Началова заперечувала, що співачка потрапила до реанімації, але пізніше була змушена підтвердити чутки.

Російські ЗМІ повідомляють про цілий букет серйозних захворювань Началової. Співачка нібито страждає від мігруючої подагри. Крім того, кажуть, що у Юлі цукровий діабет II типу.

Раніше Today.ua повідомляли, що Юлія Началова знаходиться в реанімації в стані медикаментозної коми.

Нагадаємо, російський пародист Олександр Пєсков потрапив до реанімації московської лікарні імені Боткіна. Відомо, що 57-річному Пєскову зробили термінову операцію на підшлунковій залозі.