Єлизавета II вперше за карантин зібрала всю королівську сім'ю за одним столом

Британська королева Єлизавета II весь карантин дотримувалася самоізоляції і не зустрічалася навіть з членами королівської сім'ї. І ось відбулася довгоочікувана зустріч герцогів Кембриджських з королевою у Віндзорському замку. Напередодні різдвяних свят вся сім'я нарешті зібралася за одним столом. Фото з їх зустрічі опубліковані на офіційній сторінці в Instagram.

Єлизавета II вперше за карантин зібрала всю королівську сім'ю за одним столом - today.ua

Всі присутні навіть на знімку дотримуються соціальної дистанції. На фото вони, правда, не в масках, хоча за межами замку Єлизавета ІІ карантинні правила не порушує.

До Різдва, яке на Заході святкують 25 грудня, залишилося два тижні. Королева Єлизавета ІІ традиційно на свято хотіла б бачити всіх родичів в Сандрінгемі в Норфолку. Там вони завжди збираються за день до Різдва, обмінюються подарунками, а на наступний день йдуть до церкви Святої Марії Магдалини. Через коронавірус програма святкування може змінитися, однак, очікується, що Єлизавета ІІ похід до церкви не пропустить.

Цього року до святкування Різдва може приєднатися сім'я її молодшого сина Едварда: графиня Вассекська Софі і їх діти, Луїза і Джеймс. Цілком ймовірно, що на святкуванні буде присутній і перший наступник трону - принц Чарльз з дружиною Каміллою. Принц Вільям і Кейт Міддлтон, швидше за все, поїдуть вітати батьків Кейт - Керол і Майкла Міддлтонів. Єлизавета II вперше за карантин зібрала всю королівську сім'ю за одним столом Раніше повідомлялося, що Королева Єлизавета ІІ та її чоловік принцип Філіп одними з перших в Британії отримають щеплення від коронавіруса.

ДЖЕРЕЛОglavred.info