Як виростити міцну розсаду на підвіконні: рецепт натурального добрива на основі аптечного засобу

Автор: Лобанова Єлизавета

Щоб розсада на підвіконні виросла міцною та здоровою, за нею потрібно правильно доглядати. Досвідчені городники радять скористатися для захисту насіння від плісняви та гнилі популярним аптечним засобом — аспірином, що має сильну протизапальну дію. З нього можна приготувати ефективне натуральне добриво для будь-якої розсади.

Як виростити міцну розсаду на підвіконні: рецепт натурального добрива на основі аптечного засобу - today.ua

Аспірин - це хімічний препарат, проте він безпечніший для рослин, ніж будь-який інший синтетичний засіб для підживлення розсади. Підживлення на основі аспірину – не щось нове, але для тих, хто ще не в курсі, розповімо, як приготувати дуже просте добриво для розсади. Крім аспірину, вам знадобиться ще гвоздика.

Рецепт розчину для підживлення розсади

Розчин готується наступним чином: одну чайну ложку сухої гвоздики та одну таблетку аспірину заливаємо літром теплої води. Потім збиваємо все блендером, проціджуємо через сито та розбавляємо двома літрами води. Усього вийде 3 літри засобу. Поливати розсаду ним потрібно один раз на 25-30 днів.

Вже після першого поливу буде помітно, що паростки почнуть розвиватися швидше. Вже через кілька днів після першого підживлення розсада стає більш міцною та товстою.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Як виростити міцну розсаду на підвіконні: рецепт натурального добрива на основі аптечного засобу

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Ви самі вирішуєте, коли розсада готова для висадки в ґрунт, але краще дочекатися стабільно хорошої погоди, а до цього часу продовжувати підгодовувати паростки та зміцнювати їхній імунітет.

Раніше повідомлялося, чим підгодувати полуницю наприкінці квітня, щоб у червні не вистачало відер для врожаю.

Головне