Яке підживлення дати полуниці наприкінці квітня, щоб у червні не вистачало відер для врожаю: секрет досвідченого садівника

Автор: Марченко Любов

Полуниця – перша сезонна ягода, яка може, як порадувати рясним урожаєм, так і засмутити мізерними плодами. Багато в чому її врожайність залежить від того, наскільки сприятливою буде погода. Втім, досвідчені садівники не чекають на милість від природи, а використовують підживлення для полуниці, яке незмінно дає приріст врожаю.

Яке підживлення дати полуниці наприкінці квітня, щоб у червні не вистачало відер для врожаю: секрет досвідченого садівника - today.ua

Про те, чим потрібно підживити полуничну грядку наприкінці квітня, щоб на початку червня радіти великим та солодким ягодам, розповіли на YouTube-каналі "Поради біолога".

Для приготування підживлення не потрібно багато інгредієнтів. Їх треба лише два: звичайну запашну гвоздику, яку використовують у кулінарії, а також аспірин у таблетках.

Для приготування маточного розчину потрібно взяти ці інгредієнти у таких пропорціях: 1 чайну ложку гвоздики, 1 таблетку ацетилсаліцилової кислоти, 1 літр теплої води.

Популярні зараз

В Україні з 2025 року зміняться умови виходу на пенсію

У Повітряних силах ЗСУ назвали способи захистити Харків від ударів росіян

Українцям пропонують сплачувати внески до ПФУ після досягнення 60 років: що це дасть

Три українські банки навмисно пошкоджували готівкові гривні

Заливаємо гвоздику та аспірин літром теплої води. Далі вміст банки перебиваємо блендером. При цьому таблетка розчиняється у воді, а гвоздика подрібнюється. Потім додаємо до одержаного літра суміші ще один літр теплої води.

Таким чином одержуємо 2 літри маточного розчину. Далі цей маточний розчин використовуємо як основу підживлення для полуниці: склянку маточного розчину розмішуємо в п'яти літрах води і цією сумішшю поливаємо полуничну грядку.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Незважаючи на простоту такого способу підживлення, грядка віддячить вам рясними та солодкими ягодами. Отже, підгодовуйте полуницю і заразом готуйте відра для збирання врожаю, адже невеликою тарою тут не обійдеться.

А тим часом, поки сезон полуниці ще не настав, варто запастися рецептами десертів із полуниці. Наприклад, сирна запіканка з полуницею може стати легкою та смачною літньою стравою, якою не захочеться ділитися ні з другом, ні з ворогом.