Включив “режим Лукашенка“: експерт пояснила феномен популярності Зеленського

Президент України Володимир Зеленський став популярним в Україні, зокрема, через розборки з чиновниками при відвідуванні різних регіонів країни, під час яких він вдавався до звільнень і скандалів. З цієї причини його вже порівнюють з президентом Білорусі Олександром Лукашенком, для якого прибути в глибинку і відчитати чиновника та звільнити його – у порядку речей. Таку позицію озвучила політичний психолог Світлана Чуніхіна.

Включив “режим Лукашенка“: експерт пояснила феномен популярності Зеленського - today.ua

Коментуючи поведінку українського президента, вона заявила, що у Зеленського є свій політичний розрахунок, оскільки в той час, коли він купався у фонтанах в Маріуполі, епатуючи публіку, його рейтинг все-таки впав.

"Нам потрібно дивитися, наскільки поведінка людини в цій ситуації типова або унікальна, а також наскільки вона відповідає нормам. Ці публічні прочуханки чиновників, як я вважаю, скоріше, типові. Ми бачили їх неодноразово у Януковича і Гройсмана. Це типова поведінка більш статусного начальника по відношенню до менш статусного", – розповіла Чуніхіна.

Перед дебатами Зеленського і Порошенко напередодні президентських виборів психолог говорила про те, що "їх батл– це спроба двох самців показати свою перевагу".

"Людям хочеться і шоу, і є потреба у змістовній дискусії, тому що ми маємо справу з протистоянням між добре відомим кандидатом, обтяженим недоліками, які йому сильно ускладнюють перемогу у другому турі, і кандидатом-джокером, про якого невідомо майже нічого, крім його сценарного втілення і кінематографічного образу, який він створив. Але про нього як про політику люди не знають майже нічого, його політична позиція створена краундфандинговим способом", - коментувала Чуніхіна.

Раніше повідомлялося, що політичні активісти Білорусі запевняють, що президенту країни Олександру Лукашенку час покинути свій пост і піти у відставку.

ДЖЕРЕЛОreplyua.net