”Довів країну”: у Білорусі заговорили про відставку Лукашенко

250
"Довів країну": у Білорусі заговорили про відставку Лукашенко - today.ua
Loading...

Політичні активісти Білорусі запевняють, що президенту країни Олександру Лукашенко час покинути свій пост і піти у відставку. Найбільше обурюють громадськість низькі пенсії і зарплати. Більшість вважає, що Лукашенко вже засидівся при владі, йому необхідно вийти на пенсію, і бажано на ту, яку отримують звичайні пенсіонери.

Першим прокоментував цю ситуацію голова білоруського національного конгресу в Гродно Микола Соляник. За його словами, Лукашенко довів країну до критичної точки.

“Беззаконня, суди не працюють, немає виборів, маленькі зарплати, яких не вистачає на мінімальні потреби людей”, – перелічив Микола Соляник. Також він зазначив, що є й такі пенсіонери в країні, які отримують всього 300 рублів на місяць. І це справжня катастрофа. Якщо білоруси працездатного віку можуть виїхати за кордон, щоб заробити якісь гроші, пенсіонерам залишається тільки виживати”, – зазначив чиновник.

Соляник також додав, що за президентства Лукашенка, Білорусь покинули сотні тисяч громадян в пошуках кращого життя. Більшість з них проживає у Польщі.

На думку голови конгресу, Лукашенко повинен був піти у відставку ще на попередніх виборах, 9 років тому.

“Я завжди свої публічні виступи починаю з того, що прошу вибачення у присутніх за те, що в 1994 році щиро повірив цій людині, агітував за те, що я помилявся. Таких як ми, дійсно багато було, ми вірили йому, ми помилилися тоді і в тому числі через нас цей чоловік привів країну до того, що маємо сьогодні”, – резюмував Микола Соляник.

Раніше повідомлялося, що Олександр Лукашенко у телефонній розмові запросив президента України Володимира Зеленського відвідати Білорусь.

По-літньому тепло: синоптики розповіли, якою буде погода в неділю
Ледь не самий теплий жовтень за 134 років видався цього року в Україні. Прогноз погоди на неділю, 20 жовтня, продовжує радувати українців. Заступник начальника відділу...
Як збільшити кредитний ліміт у ПриватБанк: розкрили хитрощі
ПриватБанк відреагував на скаргу клієнта Приват24 на сайті Мінфіну про те, що банк не хоче підвищувати кредитний ліміт. Фінансова установа звернула увагу українців на те,...
Київстар збільшив швидкість мобільного інтернету: що потрібно знати абонентам
Один із найбільших українських мобільних операторів Київстар став лідером за швидкістю мобільного інтернету в Україні. Такі дані оприлюднила міжнародна компанія Ookla, яка проаналізувала майже 1,6...
Повалій попрощалася з Україною: останні слова артистки
Народна артистка України Таїсія Повалій, яка раніше в інтерв’ю розповіла про цькування в Україні, остаточно відмовилася проводити свій ювілейний концерт у Києві, який був запланований на...