Вчені розробили пігулку для легкого схуднення

Вчені розробили пігулку для легкого схуднення - today.ua
Loading...

Вчені з Болгарії розробили новий засіб для схуднення у вигляді нешкідливої пігулки. Дослідження показали, що зайві кілограми дійсно йдуть “на ура”.

Відзначається, що в дослідженнях брали участь 436 добровольців, всі вони мали зайву вагу тіла і безуспіші спроби схуднення.

Людей поділили на дві групи: перша приймала пігулку, друга пила "пустушки".

Першій групі належало пити пігулки тричі на день (за 20 хвилин до їжі). Також люди з обох груп повинні були випивати дві склянки води перед їжею.

У результаті з’ясувалося, що пацієнти з першої групи схудли в середньому на 6,4% від маси тіла. Добровольці з другої групи скинули 4,4% ваги. Це пояснюється тим, що всі люди посилено пили воду. Але пацієнти, які скористалися пігулками, схудли успішніше.

Принцип дії пігулки простий: вона роздувається в шлунку, вбираючи воду, і не дає об’їдатися. Після чого здувається і природним шляхом виходить з організму. Тобто, про довготривале включення в роботу шлунка мова не йде. Схуднення за рахунок “обману” шлунку.

Науковці не розкривають точний склад пігулки, але стверджують, що метод схуднення нешкідливий. Жоден пацієнт не скаржився на здоров’я під час експерименту по зниженню ваги.

Коли надійдуть у продаж пігулки для схуднення на основі гідрогелю, поки не відомо.

Раніше вчені назвали дві головні умови швидкого схуднення, а також назвали найкращий овоч для схуднення, який ефективно бореться з відкладеннями в області живота, а також є відмінним джерелом різноманітних вітамінів і корисних речовин.

14 грудня: яке сьогодні свято та що не можна робити
Православна церква 14 грудня відзначає День пам’яті святого пророка Наума. Святий Наум вважається одним з 12 малих біблійних пророків. Саме він написав Книгу пророка Наума...
Гороскоп на 14 грудня від Павла Глоби: Левам пощастить з фінансами, а Скорпіони здійснять давню мрію
Важливі справи та починання в суботу краще поки що відкласти. Цей день підходить для того, щоб більше часу провести з сім’єю, а у вирішенні будь-яких...
Пити треба менше: Анастасія Волочкова перейшла всі межі
Анастасія Волочкова в день на своїй сторінці в Instagram може виставити аж до десяти постів. Найчастіше вони носять провокаційний характер і на балерину відразу накидається...
Перший бив, другий у батьки годився: зірка серіалу “Свати” розповіла про своїх чоловіків
Тетяна Кравченко, яка зіграла Валюху в серіалі “Свати”, зізналася, хто був її першим чоловіком. За словами актриси, справжні почуття у неї спалахнули в 17 років...