Вакцина від коронавіруса не врятує людей: у МОЗ зробили несподівану заяву

Автор: Лобанова Єлизавета

Поки Володимир Зеленський робить усе, щоб Україна опинилася серед перших країн, які отримають вакцину від коронавіруса, в Міністерстві охорони здоров'я зробили критичну заяву про те, що коронавірус у світі активно мутує, через що ефективність вакцини від коронавіруса, яка зараз розробляється, знаходиться під питанням. Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Вакцина від коронавіруса не врятує людей: у МОЗ зробили несподівану заяву - today.ua

За його словами, незважаючи на те, що вірус стає все більш вразливим, спостерігається його стрімке поширюється по світу. Не можна говорити про те, що епідемія йде на спад. Деякі країни, навпаки, зараз посилюють карантин, і не збираються відкривати кордони, що говорить про негативну тенденцію.

"На що впливає мутація? Вона впливає в тому числі на безпосереднє виготовлення вакцини і може викликати неефективність цієї вакцини", - зазначив Степанов.

На даний час вакцину проти коронавіруса активно розробляють в кількох країнах, зокрема, в США та Ізраїлі вже ведуться клінічні дослідження на людях.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Ситуація з коронавірусом в Україні на даний момент загострена. 25 липня в країні було зафіксовано 1106 нових випадків зараження COVID-19, що є абсолютним антирекордом за весь період епідемії. На сьогоднішній день, 27 липня, згідно зі статистикою МОЗ, кількість хворих збільшилася на 807 осіб. Областями-лідерами по захворюваності залишаються Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька і місто Київ. За останній тиждень великі осередки захворювання почали фіксуватися в університетах, гуртожитках і церковних монастирях.

Раніше повідомлялося, що тести на коронавірус в Україні часто виявляються помилковими.

Головне