”Укрзалізниця” скорочує періодичність курсування ще одного потягу до РФ

362
"Укрзалізниця" скорочує періодичність курсування ще одного потягу до РФ - today.ua
Loading...

“Укрзалізниця” скоротила періодичність курсування ще одного потягу, що прямує зі Львову до Москви. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Так, з 31 березня двогрупний поїзд №78/73, 74/73 Львів – Ковель – Москва курсуватиме вдвічі рідше – по непарних числах місяця замість щодня.

Крім того, вже з 25 лютого буде зменшено періодичність курсування поїзда №20/19 Харків – Москва. А з минулого вівторка, 5 лютого, “Укрзалізниця” вже зменшила періодичність курсування поїздів №24/23 Одеса – Москва та №56/55 Хмельницький – Москва з групою вагонів Москва – Жмеринка.

У прес-службі “Укрзалізниці” зазначають, що оптимізація графіку руху пасажирських поїздів між Україною та РФ пов’язана з постійним падінням пасажиропотоку між країнами.

Зазначається, що протягом 2018 року поїздами “Укрзалізниці” було перевезено до Росії 772,9 тис. пасажирів, що майже на 20% менше, ніж у 2017 році.

Статистика свідчить, що починаючи з кінця літа 2018 року пасажири стали набагато частіше подорожувати залізничним транспортом до країн ЄС. Зокрема, починаючи з серпня до кінця 2018 року “Укрзалізниця” перевезла до європейських країн на 10% більше пасажирів, ніж до Росії. Загалом до країн Євросоюзу з серпня 2018 року до січня 2019 року перевезено 362,9 тис. пасажирів, а до РФ – 329,4 тис. пасажирів.

При цьому фахівці “Укрзалізниці” прогнозують подальшу переорієнтацію закордонного пасажиропотоку в напрямку Європи. Через це до ділових і туристичних центрів Європи “Укрзалізниця” вже призначила 20 пар потягів.

Нагадаємо, також в “Укрзалізниці” повідомили про скорочення кількості провідників у поїздах далекого прямування, яке заплановане у рамках експерименту компанії.

ПриватБанк стежить за своїми клієнтами
ПриватБанк краще за всіх у світі стежить за “відмиванням” грошей через Приват24, блокуючи картки українців за “підозрілий” рух грошей. Про новий кричущий інцидент розповіла незадоволена...
Київстар закриває старі тарифи з 22 жовтня
Один з найбільших українських мобільних операторів Київстар, який у вересні закрив 10 застарілих тарифів для своїх абонентів, анонсував “чистку” контрактних тарифних планів. Стало відомо, що...
В Україні підвищили пенсії: ПФУ розповів, кому пощастило
В Україні розмір середньої пенсійної виплати зріс на 14 гривень. У Пенсійному фонді повідомили, що середній розмір пенсії для українців у третьому кварталі 2019 року...
Дієтологи розповіли, як схуднути при сидячій роботі
Активність і правильне харчування – ось формула ефективного схуднення для будь-якої людини. Але навіть ті, хто веде малорухливий спосіб життя, можуть привести себе у форму,...