“Укрзалізниця“ скорочує періодичність курсування ще одного потягу до РФ

"Укрзалізниця" скоротила періодичність курсування ще одного потягу, що прямує зі Львову до Москви. Про це повідомляє прес-служба компанії.

“Укрзалізниця“ скорочує періодичність курсування ще одного потягу до РФ - today.ua

Так, з 31 березня двогрупний поїзд №78/73, 74/73 Львів – Ковель – Москва курсуватиме вдвічі рідше - по непарних числах місяця замість щодня.

Крім того, вже з 25 лютого буде зменшено періодичність курсування поїзда №20/19 Харків – Москва. А з минулого вівторка, 5 лютого, "Укрзалізниця" вже зменшила періодичність курсування поїздів №24/23 Одеса – Москва та №56/55 Хмельницький – Москва з групою вагонів Москва – Жмеринка.

У прес-службі "Укрзалізниці" зазначають, що оптимізація графіку руху пасажирських поїздів між Україною та РФ пов’язана з постійним падінням пасажиропотоку між країнами.

Зазначається, що протягом 2018 року поїздами "Укрзалізниці" було перевезено до Росії 772,9 тис. пасажирів, що майже на 20% менше, ніж у 2017 році.

Статистика свідчить, що починаючи з кінця літа 2018 року пасажири стали набагато частіше подорожувати залізничним транспортом до країн ЄС. Зокрема, починаючи з серпня до кінця 2018 року "Укрзалізниця" перевезла до європейських країн на 10% більше пасажирів, ніж до Росії. Загалом до країн Євросоюзу з серпня 2018 року до січня 2019 року перевезено 362,9 тис. пасажирів, а до РФ – 329,4 тис. пасажирів.

При цьому фахівці "Укрзалізниці" прогнозують подальшу переорієнтацію закордонного пасажиропотоку в напрямку Європи. Через це до ділових і туристичних центрів Європи "Укрзалізниця" вже призначила 20 пар потягів.

Нагадаємо, також в "Укрзалізниці" повідомили про скорочення кількості провідників у поїздах далекого прямування, яке заплановане у рамках експерименту компанії.