Заборгованість українців з оплати централізованого опалення та гарячого водопостачання в лютому 2019 року склала 63,4 млрд грн, що на 10% більше, ніж у січні. Про це повідомили в Державній службі статистики України.
Крім того, заборгованість за утримання будинків та прибудинкових територій в лютому, у порівнянні з попереднім місяцем, зросла на 7,3% і склала 4,4 мільярда гривень. Заборгованість за вивезення побутових відходів не змінилася і склала 600 мільйонів гривень, а борги за централізоване водопостачання та водовідведення збільшилися на 6,5% і склали 3,1 мільярда гривень.
Борги по оплаті за поставку природного газу зросли на 13,4%, – до 33 мільярдів гривень, а заборгованість за оплату електроенергії зросла на 7%, – до 6,1 мільярда гривень.
Найнижчий рівень заборгованості за комуналку зафіксований у столиці — 85,8% від нарахувань, а також у Львівській області — 82,9% та Миколаївській — 80,8%. А найнижчий рівень оплати — у Донецькій, Луганській, Сумській, Чернігівській і Черкаській областях — від 49% до 59%.
Популярні зараз
В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
При цьому з початку 2019 року українці уклали 8,1 тис. договорів про реструктуризацію заборгованості за житлово-комунальні послуги на загальну суму 53,2 млн грн. Сума внесених платежів, з урахуванням довгострокових договорів, склала 31,9 млн грн.
Усі дані наведено без урахування анексованого Криму і Севастополя, а також частини тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей
Раніше Today.ua повідомляв, що у громадян, які мають борги за комунальні послуги, можуть відібрати житло. Але статися це може тільки в тому випадку, якщо людина, маючи достатні доходи, не бажає оплачувати комунальні послуги.