В Україні подорожчав мобільний зв'язок

В кінці минулого року мобільні оператори в Україні суттєво підняли тарифи — в середньому на 20-70 грн в залежності від пакету послуг.

В Україні подорожчав мобільний зв'язок - today.ua
Фото:From-ua.com

Тарифи оператора lifecell зросли на 25-30 грн, а деякі від 40 до 75 грн. У компанії порадили абонентам переходити на інші тарифи, якщо їх не влаштовує нова ціна поточних.

Оператор "Київстар" анонсував закриття застарілих дешевих тарифів. До 15 лютого абоненти можуть змінити старий тарифний план на новий. Якщо зараз власники тарифу "Базовий" можуть безлімітно спілкуватися в мережі і не платити щомісячну абонплату, то з лютого їм доведеться платити щонайменше 75 гривень в місяць за використання послуг оператора мобільного зв'язку.

Оператор Vodafone найближчим часом не планує вносити зміни у тарифні плани, так як з 1 грудня 2018 року вартість тарифів оператора вже зросла від 9 до 42%.

На даний час мінімальний тариф lifecell — «Дзвінки всім» — обійдеться абонентам у 80 грн за 4 тижні. У «Київстар» мінімальний актуальний тариф — «Безлім Соцмережі» — 75 грн. У Vodafone є тариф SuperNet Start — 65 грн за 4 тижні.

Таким чином, середній чек у мобільних операторів у першому кварталі поточного року значно збільшиться у порівнянні з минулим роком.

Нагадаємо, з 1 травня 2019 року українці зможуть змінювати мобільного оператора,  залишаючи свій попередній абонентський номер з кодом.

Як повідомлялося, з 21 грудня 2018 року в Україні запрацювала система мобільної ідентифікації користувачів.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com