В Україні подорожчав мобільний зв’язок

В Україні подорожчав мобільний зв'язок - today.ua
Фото:From-ua.com
Loading...

В кінці минулого року мобільні оператори в Україні суттєво підняли тарифи — в середньому на 20-70 грн в залежності від пакету послуг.

Тарифи оператора lifecell зросли на 25-30 грн, а деякі від 40 до 75 грн. У компанії порадили абонентам переходити на інші тарифи, якщо їх не влаштовує нова ціна поточних.

Оператор “Київстар” анонсував закриття застарілих дешевих тарифів. До 15 лютого абоненти можуть змінити старий тарифний план на новий. Якщо зараз власники тарифу “Базовий” можуть безлімітно спілкуватися в мережі і не платити щомісячну абонплату, то з лютого їм доведеться платити щонайменше 75 гривень в місяць за використання послуг оператора мобільного зв’язку.

Оператор Vodafone найближчим часом не планує вносити зміни у тарифні плани, так як з 1 грудня 2018 року вартість тарифів оператора вже зросла від 9 до 42%.

На даний час мінімальний тариф lifecell — "Дзвінки всім" — обійдеться абонентам у 80 грн за 4 тижні. У "Київстар" мінімальний актуальний тариф — "Безлім Соцмережі" — 75 грн. У Vodafone є тариф SuperNet Start — 65 грн за 4 тижні.

Таким чином, середній чек у мобільних операторів у першому кварталі поточного року значно збільшиться у порівнянні з минулим роком.

Нагадаємо, з 1 травня 2019 року українці зможуть змінювати мобільного оператора,  залишаючи свій попередній абонентський номер з кодом.

Як повідомлялося, з 21 грудня 2018 року в Україні запрацювала система мобільної ідентифікації користувачів.

Квартал 95 “відхрестився” від спільного проекту з Аллою Мазур в “Лізі Сміху”
Алла Мазур на всю країну оголосила про страшний діагноз – онкологію. Декілька днів тому у соціальних мережах почала поширюватися інформація про те, що телеведуча могла...
ТОП-5 найрозумніших порід собак
Віддана і добра собака – це великий подарунок для господарів. Але ще набагато краще, коли собака легко навчається командам і може стати гарним захисником. Будь-яка...
Як швидко додзвонитися оператору Vodafone
Vodafone є одним з найбільш популярних мобільних операторів в Україні. Часом у абонентів Vodafone виникають певні труднощі з поповненням рахунку, переходом на інший тарифний план,...
ПриватБанк знімає у клієнтів гроші з депозитів без їх відома
ПриватБанк відмовив клієнту у проханні розірвати депозит, при цьому знявши з його рахунку комісію. Гроші за депозитом жінці незабаром повернули, тепер вона вимагає повернути комісію,...