В Одесі розгромили квартиру керівника передвиборчого штабу Богомолець

167
В Одесі розгромили квартиру керівника передвиборчого штабу Богомолець - today.ua

Кандидат у президенти Ольга Богомолець повідомила, що проти її команди почався терор. В Одесі невідомі розгромили квартиру керівника її передвиборчого штабу, а напередодні вона отримувала смс-повідомлення із погрозами. Про це нардеп Богомолець написала у Facebook.

“Проти моєї політичної команди розпочався справжній терор… Слідом за провокаціями проти інших кандидатів дійшла черга і до мене та моєї команди. Невідомі злочинці залізли до квартири мого керівника передвиборчого штабу в Одесі Ірини Яроцької та розгромили її, нічого при цьому не взявши”, – заявила кандидат у президенти.

Богомолець зазначила, що подала заяву до поліції. Крім того, про інцидент будут проінформовані посли іноземних держав, які “мають бути в курсі, як проходить передвиборча кампанія в Україні за нашої демократичної” влади”.

Як повідомлялося, 16 січня депутат від фракції БПП Ольга Богомолець подала документи у Центральну виборчу комісію для реєстрації в якості кандидата на пост президента України.

У своїй передвиборній програмі кандидат у президенти Богомолець зобов’язується  створити в усіх регіонах України територіально доступну, ефективну, професійну систему охорони здоров’я, розробити і втілити засоби впливу громадянського суспільства на владу, створити інструменти для контролю за діями влади і чиновників, підтримати пріоритетний розвиток екологічно чистих та енергозберігаючих технологій, агропромислового комплексу, ІТ та високоточних технологій, транспортної та туристичної галузі, впровадити у суспільство нову модель справедливого відкритого виборчого процесу без політичної корупції, створити пріоритетні умови для розвитку вітчизняного виробництва і вітчизняного підприємництва.

Нагадаємо, 1 лютого Ольга Богомолець потрапила у ДТП в Одесі. Позашляховик з кандидатом у президенти України зіткнувся з “Жигулями” військовослужбовця.

Раніше кандидат у президенти Володимир Зеленський написав заяву до поліції по факту переслідування невідомими особами.

загрузка...