“Укрзалізниця“ впроваджує супер-кондиціонери: в мережі сміються

Автор: Олексій Скубій

Під час літніх пасажироперевезень для поліпшення якості надаваних послуг ПАТ "Укрзалізниця" збирається оснастити свої вагони суперсучасною системою кондиціонування. Про це в соціальній мережі Фейсбук написав користувач Ігор Майданник, який виклав фото передбачуваного проекту.

“Укрзалізниця“ впроваджує супер-кондиціонери: в мережі сміються - today.ua

"У літні перевезення 2019 будуть впроваджувати нові БІО нано технології охолодження вагонів", - підписав фото користувач.

“Укрзалізниця“ впроваджує супер-кондиціонери: в мережі сміються

У коментарях з натхненням поставилися до винаходу інженерів-залізничників.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

"Для підвищення сервісу та зменшення скарг від пасажирів, контролю за температурним режимом, кожному провіднику видається ремкомплект, в який входить мішок з пластиковими пляшками", -  сміються в мережі.

Однак деякі скептики впевнені, що голова правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов за це "ноу-хау" отримає кілька сотень тисяч преміальних.

Також висловилося думка, що впровадження даного винаходу не обійшлося без так званих "відкатів".

“Укрзалізниця“ впроваджує супер-кондиціонери: в мережі сміються “Укрзалізниця“ впроваджує супер-кондиціонери: в мережі сміються “Укрзалізниця“ впроваджує супер-кондиціонери: в мережі сміються

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, за підсумками січня 2019 року голова правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов отримав заробітну плату в сумі 830 тисяч гривень, а в 2018 році топ-менеджер підприємства отримав 9 мільйонів 749 90 тисяч гривень заробітної плати.

Раніше запорізький журналіст Олександр Павлов поскаржився, що придбав квиток за 643 грн, але при цьому у вагоні не працював жоден туалет.