“Укрзалізниця“ попереджає про збої в системі онлайн-продажу квитків

Автор: Оксана Житнюк

"Укрзалізниця" заявила про можливі короткочасні обмеження доступності системи онлайн-продажу квитків у зв'язку із підвищенною завантаженістю. Про це повідомляє прес-служба ПАТ "УЗ".

“Укрзалізниця“ попереджає про збої в системі онлайн-продажу квитків  - today.ua

"В роботі онлайн-системи продажу квитків booking.uz.gov.ua можливі тимчасові технічні збої. Зараз фахівці "Укрзалізниці" приймають всі заходи для усунення недоліків у роботі онлайн-системи", - йдеться в повідомленні прес-служби "Укрзалізниці".

Компанія просить вибачення у клієнтів за тимчасові незручності.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" змінила маршрут курсування деяких пасажирських поїздів.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зокрема, у період з 30 травня по 15 червня через спорудження транспортного шляхопроводу у Кропивницькому Кіровоградської області "Укрзалізниця" внесла тимчасові зміни до розкладу та маршруту курсування деяких пасажирських поїздів на дільниці Знамянка – Помічна.

В "Укрзалізниці" закликали пасажирів, які до 6 травня оформили проїзні документи на зазначені поїзди, перевірити свої квитки. У разі відмови від поїздки до відправлення поїзда ці пасажири можуть повернути проїзні документи у квиткових касах. У випадку відмови від поїздки на станції переривання поїздки запропонованим видом транспорту повернення коштів здійснюється за непрослідувану відстань.