Укрзалізниця змінила маршрут курсування деяких пасажирських поїздів

2758
Укрзалізниця змінила маршрут курсування деяких пасажирських поїздів - today.ua

У період з 30 травня по 15 червня через спорудження транспортного шляхопроводу у Кропивницькому Кіровоградської області Укрзалізниця внесла тимчасові зміни до розкладу та маршруту курсування деяких пасажирських поїздів на дільниці Знамянка – Помічна. Про це повідомляє прес-служба перевізника.

У зазначений період поїзд № 120/119 Запоріжжя – Львів слідуватиме через станції Кропивницький, Плетений Ташлик, Новоукраїнка, Помічна, Первомайськ-на-Бузі, Врадіївка, Любашівка, Балта, Слобідка, Кодима, Крижопіль, Вапнярка, Ярошенка, а слідуватиме маршрутом через станції ім. Т.Шевченка – Миронівка – Фастів – Козятин.

Поїзд № 120/119 Львів – Запоріжжя не слідуватиме через станції Ярошенка, Вапнярка, Крижопіль, Кодима, Слобідка, Балта, Любашівка, Врадіївка, Первомайськ-на-Бузі, Помічна, Новоукраїнка, Плетений Ташлик, Кропивницький, а слідуватиме маршрутом через станції Козятин – Фастів – Миронівку – ім. Т.Шевченка.

Поїзд № 53/54 Дніпро – Одеса не слідуватиме через станції Кропивницький, Новоукраїнка, натомість слідуватиме маршрутом через станції ім. Т.Шевченка – Новомиргород – Помічна.

Поїзд № 54/53 Одеса – Дніпро не слідуватиме через станції Новоукраїнка, Кропивницький, а слідуватиме маршрутом через станції Помічна – Новомиргород – ім. Т.Шевченка. При цьому потяг курсуватиме зміненим розкладом від станції Помічна до станції Дніпро. Орієнтовний час запізнення по прибуттю на станцію Дніпро 2 години 50 хвилин, на станцію Кривий Ріг 2 години 22 хвилини.

Поїзд № 7/8 Харків – Одеса не слідувати через станцію Кропивницький, а слідуватиме маршрутом через станції ім. Т.Шевченка – Новомиргород – Помічна.

Поїзд № 8/7 Одеса – Харків не слідуватиме через Кропивницький, а слідуватиме маршрутом через станції Помічна – Новомиргород – ім. Т.Шевченка. При цьому поїзд курсуватиме за зміненим розкладом від станції Помічна до станції Харків-Пасажирський. Орієнтовний час запізнення на станцію Харків-Пасажирський 3 години 39 хвилин.

Поїзд № 790/789 Київ – Кропивницький курсуватиме в сполученні Київ – Кременчук та Кременчук – Київ через станцію Знам’янка.

Поїзд № 092/091 Костянтинівка – Одеса курсуватиме від Костянтинівки до Верхівцева діючим розкладом і маршрутом, далі зміненим маршрутом та розкладом через П’ятихатки, Кривий Ріг, Тимкове, Миколаїв, Колосівка, замість Знам’янки, Кропивницького та Помічної.

Поїзд № 59/60 Харків – Одеса до Знам’янки слідуватиме діючим розкладом і маршрутом, а далі – зміненим маршрутом та розкладом на дільниці Знам’янка – Помічна, через станцію ім. Т. Шевченка.

Укрзалізниця закликає пасажирів, які до 6 травня оформили проїзні документи на зазначені поїзди, перевірити свої квитки. У разі відмови від поїздки до відправлення поїзда ці пасажири можуть повернути проїзні документи у квиткових касах.

У випадку відмови від поїздки на станції переривання поїздки запропонованим видом транспорту повернення коштів здійснюється за непрослідувану відстань.

Нагадаємо, “Укрзалізниця” з 15 травня відкриває онлайн-продаж квитків на всі потяги до Польщі.

загрузка...