Укрзалізниця змінила маршрут курсування деяких пасажирських поїздів

2802
Укрзалізниця змінила маршрут курсування деяких пасажирських поїздів - today.ua
Loading...

У період з 30 травня по 15 червня через спорудження транспортного шляхопроводу у Кропивницькому Кіровоградської області Укрзалізниця внесла тимчасові зміни до розкладу та маршруту курсування деяких пасажирських поїздів на дільниці Знамянка – Помічна. Про це повідомляє прес-служба перевізника.

У зазначений період поїзд № 120/119 Запоріжжя – Львів слідуватиме через станції Кропивницький, Плетений Ташлик, Новоукраїнка, Помічна, Первомайськ-на-Бузі, Врадіївка, Любашівка, Балта, Слобідка, Кодима, Крижопіль, Вапнярка, Ярошенка, а слідуватиме маршрутом через станції ім. Т.Шевченка – Миронівка – Фастів – Козятин.

Поїзд № 120/119 Львів – Запоріжжя не слідуватиме через станції Ярошенка, Вапнярка, Крижопіль, Кодима, Слобідка, Балта, Любашівка, Врадіївка, Первомайськ-на-Бузі, Помічна, Новоукраїнка, Плетений Ташлик, Кропивницький, а слідуватиме маршрутом через станції Козятин – Фастів – Миронівку – ім. Т.Шевченка.

Поїзд № 53/54 Дніпро – Одеса не слідуватиме через станції Кропивницький, Новоукраїнка, натомість слідуватиме маршрутом через станції ім. Т.Шевченка – Новомиргород – Помічна.

Поїзд № 54/53 Одеса – Дніпро не слідуватиме через станції Новоукраїнка, Кропивницький, а слідуватиме маршрутом через станції Помічна – Новомиргород – ім. Т.Шевченка. При цьому потяг курсуватиме зміненим розкладом від станції Помічна до станції Дніпро. Орієнтовний час запізнення по прибуттю на станцію Дніпро 2 години 50 хвилин, на станцію Кривий Ріг 2 години 22 хвилини.

Поїзд № 7/8 Харків – Одеса не слідувати через станцію Кропивницький, а слідуватиме маршрутом через станції ім. Т.Шевченка – Новомиргород – Помічна.

Поїзд № 8/7 Одеса – Харків не слідуватиме через Кропивницький, а слідуватиме маршрутом через станції Помічна – Новомиргород – ім. Т.Шевченка. При цьому поїзд курсуватиме за зміненим розкладом від станції Помічна до станції Харків-Пасажирський. Орієнтовний час запізнення на станцію Харків-Пасажирський 3 години 39 хвилин.

Поїзд № 790/789 Київ – Кропивницький курсуватиме в сполученні Київ – Кременчук та Кременчук – Київ через станцію Знам’янка.

Поїзд № 092/091 Костянтинівка – Одеса курсуватиме від Костянтинівки до Верхівцева діючим розкладом і маршрутом, далі зміненим маршрутом та розкладом через П’ятихатки, Кривий Ріг, Тимкове, Миколаїв, Колосівка, замість Знам’янки, Кропивницького та Помічної.

Поїзд № 59/60 Харків – Одеса до Знам’янки слідуватиме діючим розкладом і маршрутом, а далі – зміненим маршрутом та розкладом на дільниці Знам’янка – Помічна, через станцію ім. Т. Шевченка.

Укрзалізниця закликає пасажирів, які до 6 травня оформили проїзні документи на зазначені поїзди, перевірити свої квитки. У разі відмови від поїздки до відправлення поїзда ці пасажири можуть повернути проїзні документи у квиткових касах.

У випадку відмови від поїздки на станції переривання поїздки запропонованим видом транспорту повернення коштів здійснюється за непрослідувану відстань.

Нагадаємо, “Укрзалізниця” з 15 травня відкриває онлайн-продаж квитків на всі потяги до Польщі.

Кабмін надасть субсидії самим ображеним в Україні
Українці, які втратили субсидії, залишилися на межі виживання. Перед новим Кабміном стоїть завдання, як визначити правильні критерії видачі субсидії. Кабінет міністрів може надати субсидії додатково...
«Розкидають на всіх»: українців змусять заплатити за 4 тисячі гривень в ПФУ
Проект нового Державного бюджету України передбачає дефіцит Пенсійного фонду в 2020 році в рекордні 172,5 млрд гривень. Тому уряд, швидше за все, «розкидає» цю суму...
“Були суїцидальні настрої”: Тіна Кароль розповіла, як переживала смерть чоловіка
Відома українська співачка Тіна Кароль розповіла, як їй вдалось пережити смерть чоловіка. В ефірі одного з українських телеканалів Тіна Кароль зізналась, що на тлі такої...
Витрати на субсидії скорочують: що очікує на українців взимку
У проекті держбюджету на 2020 рік Кабмін пропонує зменшити державні видатки на виплату субсидій на оплату житлово-комунальних послуг на 8 мільярдів гривень або 14,5%. Загалом...
Середня зарплата в Україні досягне 12 тисяч гривень
Проект державного бюджету України на 2020 рік передбачає зростання середньої зарплати. Про це під час брифінгу заявила міністр фінансів Оксана Маркарова. За її словами, середньомісячна...
Анастасія Приходько залишила партію Тимошенко: що сталося
Українська співачка Анастасія Приходько зробила несподівану заяву. Стало відомо, що Приходько вирішила зав’язати з великою політикою і повернутися на сцену. Настя опублікувала в соцмережах фото...