Українцям збираються підвищити зарплати: кому і на скільки

Автор: Оксана Житнюк

Українцям планують підвищити зарплати приблизно на 2 тисячі грн за рік. Про це заявив міністр розвитку економіки Тимофій Милованов.

Українцям збираються підвищити зарплати: кому і на скільки - today.ua

За його словами, підконтрольне йому міністерство планує зменшити кількість безробітних у 1,5 рази. Таким чином, існуючий показник планується скоротити до 900 тисяч осіб. Також у Милованова планують підвищувати заробітну плату на 2 тис. грн за рік. При цьому річне зростання цін, за планами Кабміну, має бути не вище 5%.

Милованов також акцентував увагу на необхідності реформування центрів зайнятості. За його словами, наразі українці звертаються до них не заради працевлаштування, а для отримання виплат від держави.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

"У нас 8,5% безробітних, тобто 1,5 мільйона. Потрібно спростити законодавство, полегшити наймання співробітників та підвищити їхній соціальних захист. І точно змінити роботу центрів зайнятості. Вони не мають бути соціальною касою, а повинні надавати реальну допомогу людям у пошуку достойної роботи. Тому що туди тільки по гроші приходять", - заявив міністр.

Популярні зараз

Військовим в Україні доплатять по 30 000 гривень до зарплати: перелік нових отримувачів

Українцям будуть відключати електроенергію не лише через блекаути: в обленерго назвали причину

Робота для українців: названі країни, в яких найпростіше працевлаштуватися нашим громадянам

Ціни на гречку знову рушили з місця: яку нову вартість виставили супермаркети

Раніше повідомлялось, що зарплата вчителів у 2020 році може зменшиться. Зокрема, прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, пропонує, щоб кількість учнів у школах враховувалась при розрахунку зарплати вчителів. Він запропонував принцип “гроші ходять за учнем”.