Українців восени чекає дві епідемії: медик виступила із заявою

Автор: Лобанова Єлизавета

Восени українців чекає друга хвиля коронавіруса, яка також буде супроводжуватися вірусом грипу. За словами лікаря-епідеміолога Людмили Мухарської, головна небезпека полягає в тому, що з приходом осені кілька респіраторних інфекцій об'єднаються між собою. Громадян атакує грип та інші гострі вірусні інфекції. І все це на фоні коронавіруса, який нікуди не зникне.

Українців восени чекає дві епідемії: медик виступила із заявою  - today.ua

За словами медика, система охорони здоров'я повинна бути готова до того, що госпіталізувати потрібно буде не лише хворих COVID-19, але і хворих на грип та інші гострі респіраторні інфекції. Соціальна дистанція, дезінфекція рук і поверхонь і медична маска - залишаться головними заходами безпеки для українців на довгий час. Також Мухарська радить вакцинуватися від грипу.

"Якщо ми будемо робити все, що повинні робити, щоб не інфікуватися коронавірусом, то саме це допоможе нам не інфікуватися від інших респіраторних вірусних інфекцій, в тому числі і від грипу", – зазначила лікар.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

В Україні 25 червня зафіксовано антирекорд по захворюваності коронавірусом - 994 нових інфікованих. За останні 10 днів показник захворюваності в країні різко зріс. За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, у країні почалася друга хвиля COVID-19. Незважаючи на це, повертати тотальний карантин влада не збирається. За словами прем'єра, це зруйнує економіку і може призвести до більш фатальних наслідків, ніж просто коронавірус.

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

З 10 червня у країні триває адаптивний карантин, який передбачає, що місцева влада має право посилювати карантинні обмеження у разі необхідності. При цьому загальнонаціональний карантин триває в країні до 31 липня.