Українські банки масово закривають рахунки своїх клієнтів. Лише в "Ощадбанку" облікова кількість клієнтів за рік впала на 3,63 млн осіб (21,5%) - з 16,88 млн до 13,25 млн. У ПриватБанку було закрито 1,05 млн (4,6%) рахунків. Схожа тенденція спостерігається і в інших фінустановах. Про це свідчать статистичні дані НБУ.
Так, майже в 14 разів скоротилася клієнтська база "Укрсоцбанку" – до 180,5 тисяч осіб. В "Альфа-Банку" стало менше на 8,3 тис. клієнтів, або на 0,4%. Лише "Укргазбанку" вдалося збільшити клієнтську базу на 70,5% – з 801,9 тис осіб до 1,37 млн осіб. У результаті він найпомітніше наростив частку на ринку - до 4,95% від населення працездатного віку (+2,08 в.п.).
Статистика враховує не загальну кількість клієнтів, а саме кількість банківських рахунків. Згідно із законодавством, щорічно банки закривають рахунки, по яких не було руху коштів протягом трьох років. Щоквартально дані щодо кількості клієнтів банку, як і інші показники діяльності всіх держбанків, публікуються на сайті Міністерства фінансів України.
Нагадаємо, клієнти ПриватБанку стали жертвою нової афери в соцмережах.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Today.ua повідомляв, що "Ощадбанк" відновив програму видачі “теплих” кредитів, за якою сотні тисяч громадян України, які є клієнтами “Ощадбанку”, зможуть отримати допомогу по утепленню своїх будинків.