Сьогодні, 28 жовтня, в Україні ввели "зимовий" час. Можливо, що в останній раз.
Верховна Рада України ще з 2011 року намагається внести поправки в законопроект "Про зміну порядку обчислення часу" і прийняти рішення про скасування переходу на "зимовий" час.
Медики попереджають, що в перехідний період у багатьох знижується працездатність, виникає сонливість або, навпаки, безсоння, пропадає апетит. Зазвичай додається роботи у лікарів швидкої допомоги, яким доводиться виїжджати на інсульти або інфаркт.
- Що ж робити?
Популярні зараз
В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
- Виходьте на прогулянку, - пояснює міністр охорони здоров'я України Уляна Супрун. - Денне світло допомагає пристосуватися до змін. Не плануйте в цей період часу важливі справи, зокрема, краще утриматися від інтенсивних фізичних навантажень. Намагайтеся повноцінно харчуватися, щоб організм не відчував нестачі поживних речовин. Плануйте свій час так, щоб спати повноцінно, а саме, не менше 7-8 годин на добу.
Нагадаємо, 2019 рік стане останнім, коли в Евроcоюз повністю відмовляться від сезонного переведення годинників.
Раніше повідомлялося, що 28 жовтня ірландський лоукостер Ryanair почав виконувати перельоти з міжнародного аеропорту "Бориспіль" відразу в шість європейських міст, розташованих у п’яти країнах світу, – Вільнюс, Варшаву, Бидгощ, Барселону, Братиславу і Лондон.