Скандальний депутат від "Слуги народу" Галина Третьякова, яка раніше пропонувала позбавлятися від неякісних дітей, зробила нову гучну заяву, підтримавши легалізацію секс-індустрії в Україні. В ефірі українського телеканалу вона зазначила, що секс-індустрію в Україні потрібно легалізувати, щоб держава могла контролювати цю галузь.
"Я взагалі є прихильником легалізації все, що можливо... Секс-індустрія у нас була, це одна з найдавніших професій, і той, хто її організовує, т. зв. сутенери, теж у чорній частині спектру економіки. Вони отримують прибуток. Там є приниження, є елементи торгівлі людьми. Ці елементи треба прибрати", – заявила Третьякова.
Нардеп акцентрирует увагу на те, що працівники секс-індустрії потребують соціального захисту на державному рівні. Сплачуючи податки, ці люди зможуть розраховувати на пенсію від держави.
"Людина, що працює в цій сфері, потім буде вимагати від держави пенсійне забезпечення. Якщо з нею щось станеться, наприклад, нещасний випадок, що призведе до інвалідності, і це потребує догляду, соціальні служби будуть підключатися. Соцзахист покриває будь-якого громадянина України", – пояснила Третьякова.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Об'єктивної статистики по Україні, скільки жінок і чоловіків займаються секс-роботою, немає. На даний момент проституція та сутенерство в Україні адміністративно і кримінально карані, тому представники індустрії як приховують свої доходи, так і ховаються самі. Сутенери можуть отримувати десятки і сотні тисяч гривень в місяць і при цьому працюють в "чорній" частині спектру економіки. Тим часом у Європі країни отримують мільйони доларів податків від секс-бізнесу. Там повії захищені законом. Вони зобов'язані проходити медогляд кожні півроку, і кожен клієнт може бути впевнений, що не отримає в подарунок "букет хвороб". Натомість держава гарантує повіям захист від будь-якої форми насильства та примусової праці. Якщо закон про легалізацію проституції в Україні приймуть, тоді і у нас в країні будуть такі умови роботи для дівчат "найдавнішої професії".
Раніше депутат від "Слуги народу" Галина Третьякова заявила, що деякі родичі загиблих на Донбасі українців не хочуть визнавати факт їх смерті з метою отримання соціальних виплат від держави.