У Росії мають намір дозволити військовим збивати пасажирські літаки

1642
У Росії мають намір дозволити військовим збивати пасажирські літаки - today.ua
Фото: eadaily.com

У Росії мають намір дати “добро” на збивання пасажирських літаків.

Міністерство оборони Російської Федерації підготувало проект постанови, яка повинна дозволити збивати пасажирські літаки, які порушили кордон і “створюють загрозу для наземних об’єктів”.

Відзначається, що за російським законом “Про протидію тероризму” військові можуть збивати захоплені терористами пасажирські літаки, але постанова уряду від 1994 року забороняє стріляти по лайнерів з пасажирами на борту.

Головна умова для прийняття рішення про відкриття вогню по літаку (як з артилерії, так і ракетами) – загроза екологічної катастрофи, масової загибелі людей або знищення стратегічних об’єктів при навмисному аварії повітряного судна.

Якщо ж кордон порушить російський літак з пасажирами, захоплений терористами, то його будуть примушувати до посадки. Якщо інформації про заручників на борту не буде, то по ньому також будуть відкривати вогонь.

Як раніше повідомляли Today.ua, Верховна Рада ухвалила закон про прилеглу зону морського кордону, відповідно до якого контрольована Україною морська територія розширюється на 12 морських миль.

загрузка...