У разі перемоги Зеленського на виборах, Коломойський повернеться в Україну

У випадку перемоги шоумена, кандидата в президенти Володимира Зеленського на виборах, олігарх Ігор Коломойський, який запевняє, що не фінансує його виборчу кампанію, пообіцяв повернутись в Україну. Про це бізнесмен, який з вересня 2018 року мешкає в Ізраїлі, розповів в інтерв'ю програми "Схеми".

У разі перемоги Зеленського на виборах, Коломойський повернеться в Україну - today.ua

Коломойський зазначив, що він збирався повернутися до України раніше, між першим і другим туром, але вирішив "не вносити сум'яття" та переполох під час гострого політичного протистояння.

"Тому я вирішив тут спокійно відсидітися і не нервувати нікого в Україні", – розповів олігарх.

Окрім того, він повідомив, що переїхав зі Швейцарії до курортного міста Герцлія у передмісті Тель-Авіву "за сімейними обставинами".

Нагадаємо, раніше Ігор Коломойський розповів, що юрист Андрій Богдан, який здійснює юридичний супровід кампанії кандидата в президенти України, шоумена і коміка Володимира Зеленського, є його особистим адвокатом.

Також Коломойський розповів, що головною метою на президентських виборах для нього є поразка чинного президента Петра Порошенка.

Варто нагадати, що Ігор Коломойський заявляє, що не претендує на націоналізований ПриватБанк, але хоче повернути капітал в розмірі 2 млрд доларів.

ДЖЕРЕЛОРадіо Свобода