ЦВК назвала міста, де не будуть вибирати президента України

3217
ЦВК назвала міста, де не будуть вибирати президента України - today.ua
Фото: unian.net

Центральна виборча комісія (ЦВК) назвала населені пункти окупованого Донбасу, в яких вибори президента України проводитися не будуть. У вівторок, 12 лютого, ЦВК затвердила перелік виборчих округів на вибори президента України 31 березня 2019 року.

Відзначається, що дане рішення ЦВК прийняла у відповідність з указом Президента України “Про заходи та перелік районів, міст, селищ і сіл, частин їх територій, тимчасово окупованих в Донецькій і Луганській областях”.

У ЦВК наголосили, що вибори президента України не будуть проводитися в таких окупованих містах (і населених пунктах, які адміністративно підпорядковані міським радам цих міст): Донецьк, Горлівка, Дебальцеве, Докучаєвськ, Єнакієве, Жданівка, Макіївка, Сніжне, Харцизьк, Христівка, Чистяково , Шахтарськ, Ясинувата (Донецька область).

За даними Центральної виборчої комісії, в Луганській області вибори не відбудуться в Луганську, Алчевську, Антрациті, Брянці, Голубівці, Должанському, Первомайську, Ровеньках, Сорокино, Кришталевому та інших.

ЦВК нагадала, що до тимчасово окупованих районах і частинам їх територій Донбасу відносяться: Амвросіївський, Бахмутський, Бойківський, Волноваський, Мар’їнський, Новоазовський, Старобешівський, Шахтарський, Ясинуватський, Антрацитівський, Должанський, Лутугинський, Новоайдарський, Перевальський, Попаснянський, Слов’яносербський, Сорокинський і Станично-Луганський райони.

Також ЦВК затвердила перелік населених пунктів, в яких не будуть проводитися вибори, спираючись на висновки Донецької і Луганської обласних військово-цивільних адміністрацій про неможливість організації підготовки і проведення голосування. Однак назви цих населених пунктів не вказані.

Нагадаємо, кандидату в президенти України Володимиру Зеленському заборонили виступити з концертом у Вінниці в приміщенні, яке підпорядковується Міністерству оборони України.

загрузка...