ТОП-3 найкращих порід котів для алергіків

Деякі люди все життя мріють мати поруч пухнастого кошеня, однак не можуть собі це дозволити через сильну алергію на цих тварин. Але вихід є завжди. Існують породи котів, які досить рідко викликають алергічні реакції. І справа не у відсутності у них довгої шерсті. Алергени, що викликають неприємні симптоми, містяться в слині тварини, сечі і частинках шкіри. Тому алергія на шерсть може бути не пов'язана з алергією на конкретну тварину.

ТОП-3 найкращих порід котів для алергіків - today.ua

Сфінкси

ТОП-3 найкращих порід котів для алергіків

Ці кішки не мають шерсті, тому їх зовнішній вигляд може сподобатися не кожному. На їх тілі є дрібний пушок, який при доторканні схожий на замш. Сфінксів необхідно досить часто мити, бо у них періодично заводиться лупа. Однак доведено, що ні пух, ні лупа не викликають у представників цієї породи алергічних реакцій, бо сфінкси у цілому виробляють менше алергенів, ніж інші породи.

Рекс

ТОП-3 найкращих порід котів для алергіків

Ті, хто розводить котів цієї породи, стверджують, що вони не викликають нападів алергії. Питання досить спірне, так як реакції кожної людини індивідуальні. У Рексів коротка, але густа шерсть. По суті, це – підшерсток, а не шерсть. Тому якщо ви алергік, ця порода може стати для вас гарним варіантом. Є три різновиди цих кішок: корніш-рекс, девон-рекс і селкірк-рекс. Так що ваш вибір вихованця автоматично збільшується в три рази.

Сибірський кіт

ТОП-3 найкращих порід котів для алергіків

На відміну від попередніх порід, сибірський кіт має густу і довгу шерсть, але при цьому представники цієї породи дуже рідко викликають у людей алергічні реакції. Справа в тому, що вони абсолютно не виробляють алергенів Fel d 1, властивих всім іншим котам. Це довели вчені ще в кінці минулого століття. Однак, достовірно стверджувати про гіпоалергенність даної породи також не можна, і попередня перевірка алергічної реакції все ж рекомендується.

Раніше езотерик Василь Нименчук докладно розповів, чому потрібно завести вдома кота чи кішку.

ДЖЕРЕЛОjoinfo.ua