ТОП-3 породи собак, які врятують людину від депресії

Не тільки коти, але і собаки здатні впливати на енергетику людини і навіть лікувати своїх господарів. Існує так звана каністерапія. За словами езотериків і біоенергетиків, зв'язок між людиною і собакою створювався і зміцнювався впродовж століть, тому не дивно, що вони так відчувають один одного і здатні взаємодіяти не тільки на побутовому рівні. Дізнатися, чи є зв'язок між вами і вашою собакою досить просто. Тварина повинна відчувати найменші зміни самопочуття і настрою господаря і обов'язково прийде йому на допомогу.

ТОП-3 породи собак, які врятують людину від депресії - today.ua

Лабрадор

ТОП-3 породи собак, які врятують людину від депресії

Ця порода наділена особливими езотеричними здібностями від природи. Лабрадори завжди заздалегідь передчувають поганий настрій господаря і завдяки своєму високому інтелекту і чутливості можуть врятувати його навіть від депресії. Ці тварини дуже прив'язані до людини, вони люблять обніматися, тим самим очищаючи ауру свого господаря від негативу і важкої енергетики. Це одна з небагатьох порід, яка змусить вас посміхнутися тільки одним своїм виглядом.

Пудель

ТОП-3 породи собак, які врятують людину від депресії

Собаки цієї породи надзвичайно розумні. Вони рятують господаря від негативу, забираючи собі всю погану енергетику, а натомість віддаючи все тільки позитивне і необхідне. Пуделі дуже веселі та рухливі. Вони зроблять все, щоб людина не сумувала і перемкнула свою увагу зі своєї проблеми на щось позитивне. З пуделем ви не будете відчувати себе в небезпеці і назавжди позбудетеся від депресії. Ця собака вирішить всі ваші емоційні проблеми і сумувати буде просто не буде часу, коли поруч такий уважний і веселий вихованець.

Хаскі

ТОП-3 породи собак, які врятують людину від депресії

Ця порода допомагає впоратися з психічними розладами та у каністерапії використовується для лікування у людей різних психологічних відхилень. Хаскі добре ладнають з дітьми і здатні зрозуміти їх внутрішній стан. Ці тварини можуть спілкуватися з дітьми-аутистами, якщо їх цьому навчити. Виник навіть такий термін як "хаскі-терапія". Неодноразово доведено, що спілкування з хаскі позитивно впливає на розвиток центральної нервової системи людини і після спілкування з ними люди, що знаходяться у стані депресії і хронічних стресах, починають відчувати себе набагато краще.

Раніше повідомлялося, які породи собак за милою зовнішністю приховують агресивну поведінку.

ДЖЕРЕЛОvladtime.ru