ТОП-5 порід собак, які за милою зовнішністю приховують агресію

Багато людей думають, що агресію і загрозу можна очікувати виключно від великих порід собак, проте, насправді це не завжди так. Деякі декоративні собачки, які на перший погляд такі милі, можуть шокувати своєю непередбачуваністю і вести себе часом як справжні хижаки. Представляємо до вашої уваги рейтинг ТОП-5 порід собак, зовнішність яких оманлива.

ТОП-5 порід собак, які за милою зовнішністю приховують агресію - today.ua

Такса

ТОП-5 порід собак, які за милою зовнішністю приховують агресію

Ця порода вважається однією з найагресивніших у світі. Незважаючи на свої невеликі розміри, такса не боїться вступати в конфлікт з більш великими собаками, а також нерідко проявляє агресію по відношенню до людини. До незнайомців такси ставляться з особливим презирством. Вони їх дратують не на жарт, тому найчастіше такси нападають саме на незнайомих людей. До дітей ці собаки ставляться з обережністю. Такс потрібно дресирувати і навчати, щоб самим не стати жертвою свого улюбленця.

Чихуахуа

ТОП-5 порід собак, які за милою зовнішністю приховують агресію

Від цієї декоративної породи ніхто навіть не очікує небезпеку. Однак їх темперамент не варто недооцінювати. Якщо чихуахуа в поганому настрої, то вивести її з себе не буде складно. Вона кусатиме навіть господаря, якщо вихованням собаки не займатися і не показувати, хто в домі головний. За темпераментом представники цієї породи справжні лідери і їм важливо перебувати в центрі уваги. Чихуахуа важливо перебувати в колі своїх друзів і активно рухатися, щоб вся енергія спрямовувалася в правильне русло.

Джек-Рассел-тер'єр

ТОП-5 порід собак, які за милою зовнішністю приховують агресію

Представники цієї породи дуже комунікабельні і люди не чекають від неї ніякої агресії. Джек-Расселы дійсно не будуть нападати просто так. Їх агресія-це реакція на брутальне ставлення до себе. Якщо тварина образити, то собака почне захищатися і може вкусити кривдника. По відношенню до інших собакам ця порода налаштована досить добродушно, однак якщо у Джек-Рассел багато невикористаної енергії, то він може скинути її на оточуючих. Регулярні фізичні навантаження допоможуть вам цього уникнути.

Пекінес

ТОП-5 порід собак, які за милою зовнішністю приховують агресію

Собаки цієї породи досить ревниві. І саме це почуття може вивести пекінеса з себе і спровокувати напад агресії. Собака може несподівано напасти на свого господаря, або на незнайомих людей. Щоб перевиховати тварину, потрібне терпіння і час. Пекінеси дуже вперті і звикли довіряти тільки одній людині. Тому для початку потрібно заслужити їх довіру, а потім вже привчати до гарних манер.

Шарпей
ТОП-5 порід собак, які за милою зовнішністю приховують агресію

Шарпеї звикли вважати себе головними в сім'ї, тому їм з самого дитинства потрібно пояснювати, хто в домі господар. Агресія до інших собак у них закладена в генах, тому вони можуть "зриватися" на незнайомців на вулиці зовсім несподівано. Цю породу слід активно соціалізувати, тоді проблем із взаємодією у цих собак буде менше.

Раніше повідомлялося, які породи собак з'явилися зовсім недавно, але стали дуже популярними.

ДЖЕРЕЛОussurmedia.ru