ТОП-3 породи кішок для сімей з дітьми

Не всі породи кішок люблять знаходиться в галасливих компаніях і тим більше проводити багато часу з дітьми. Але є і серед цих гордих на перший погляд створінь дуже ласкаві і доброзичливі представники, які в силу особливостей свого темпераменту можуть стати найкращими друзями для сім'ї з дитиною.

ТОП-3 породи кішок для сімей з дітьми - today.ua

Мейн-кун

Незважаючи на свої габарити та сильний характер, ця порода кішок дуже добре ставиться до дітей і не заподіє їм шкоди. Мейн-куни швидко прив'язуються до своїх господарів, люблять довго спілкуватися з ними. Що важливо, ці коти досить терплячі, однак варто пояснити дитині, що тягати за хвіст улюблену кішку не потрібно.

ТОП-3 породи кішок для сімей з дітьми

Британська короткошерста

З дорослими людьми британці ведуть себе досить стримано, а ось дітям, як правило, приділяють масу уваги. Вони можуть стати найкращим другом для вашої дитини. Ця порода вміє слухати, проявляти увагу, турботу та доброту до оточуючих.

ТОП-3 породи кішок для сімей з дітьми

Канадський сфінкс

Ця кішка має безліч переваг порівняно з іншими породами: не викликає алергію, не линяє, дуже розумна, добра і любить дітей. Сфінкси це ідеальний вибір для життя у квартирі з сім'єю. Вони охайні, виховані, поступливі, не злопам'ятні. Така кішка не "гуляє сама по собі", а по-собачому віддана людині і постійно потребує її уваги. Для дітей ця порода може стати відмінною "нянькою". Вони з радістю будуть бігати, падати, цілуватися з дітьми, а потім разом з ними і засипати.

ТОП-3 породи кішок для сімей з дітьми

Раніше повідомлялося про рідкісну породу котів, які абсолютно не бояться води і люблять пірнати.

ДЖЕРЕЛОlenta.ua